Rallikrossi sari jätkub teise etapiga Laitses

0
494

Olerex Eesti meistrivõistlused rallikrossis 2018. aasta hooaja teine etapp sõidetakse 19. mail Harjumaal, LaitseRallyPark-s.
Foto: Mari Kirss/Ralli.ee

Võistluspäeval saab aegu jälgida lehelt http://mylaps.ee/online.
Tulemustega saab aga kursis olla lehel https://speedhive.mylaps.com/Events/1526795.

Võistlus algab kell 10:00. Sõidetakse esimene ning teine eelsõit, misjärel toimub boksialas umbes kahekümne minutiline autogrammide jagamise sessioon. Järgneb kolmas eelsõit ning kolme sõiduvooru põhjal selguvad võistlejad, kes sõidavad poolfinaalides (vähese osalejatega võistlusklassides ei toimu). Ning mõlemast poolfinaalist kolm parimat stardivad finaalis, mis teise etapi paremusjärjestuse seab. Stardijärjekord nii poolfinaalides kui finaalis on järgmine: TouringCar, Super1600 (sh Junior1600), Crosskart Xtreme (sh Crosskart Xtreme Junior) ning SuperCar. Autasustamine toimub peale võistlussõitude lõppu.

Võistlejate nimekirjaga saab tutvuda allpool.

Super 1600

  1. Gleb Bogdanov (Yellow Racing)
  2. Arvo Kask (Reinsalu Sport)
  3. Andre Kurg (Reinsalu Sport) – sarja liider
  4. Janno Ligur (Ligur Racing)
  5. Erki Lind (Reinsalu Sport)
  6. Riho Loit (Reinsalu Sport)
  7. Arnis Odins (TT Motorsport)
  8. Sven Oras (Yellow Racing)
  9. Georg Orr (Ligur Racing)
  10. Tõnu Peek (Ligur Racing)
  11. Tanel Raudsepp (Yellow Racing)
  12. Mihkel Varul (Ligur Racing)
  13. Janno Õis (Vändra TSK)

Junior 1600

  1. Robin Altosaar (Lepp Motors)
  2. Andreas Aulik (Queks Racing)
  3. Laur Johannes (Yellow Racing)
  4. Martin Juga (Queks Racing)
  5. Armin-Marlon Mängel (Vändra TSK) – sarja liider
  6. Marko Andreas Muru (Erki Sport)
  7. Romet Reisin (A2 Racing)

Touringcar

  1. Andreas Aruaas (Yellow Racing)
  2. Jüri Azarov (Vändra TSK)
  3. Alo Hintser (Yellow Racing)
  4. Andrus Karu (Yellow Racing)
  5. Stein Karu (Samsonas Motorsport)
  6. Martti Mänd (Kaur Motorsport)
  7. Rommi Pukk (Ligur Racing)
  8. Tiit Reinaas (Yellow Racing)
  9. Kajus Samsonas (Samsonas Motorsport)
  10. Vytautas Samsonas (Samsonas Motorsport)
  11. Margo Soomets (Ligur Racing) – sarja liider
  12. Siim Sündema (Tikkri Motorsport)
  13. Kalmer Vaht (Erki Sport)
  14. Silver Viilas (Yellow Racing)

Crosskart Xtreme

  1. Sven Kokla (CKR Estonia)
  2. Vahur Mäesalu (Reinsalu Sport)
  3. Eero Nõgene (CKR Estonia)
  4. Alar Palla (CKR Estonia)
  5. Tõnis Raide (-)
  6. Liis Talivere (Reinsalu Sport)
  7. Mihkel Vaks (CKR Estonia)
  8. Ruve Veski (Elea Racing)

Crosskart Xtreme Junior

  1. Joosep Ralf Nõgene (CKR Estonia) – sarja liider
  2. Sander Sepp (CKR Estonia)

Supercar

  1. Ameriico Jõffert (Erki Sport)
  2. Ain Laiverik (Printsport)
  3. Seido Nõmmküla (Lepp Motors)
  4. Raini Roomets (Lepp Motors)
  5. Janis Vegeris (-)
  6. Andri Õun (Reinsalu Sport) – sarja liider
Foto: rallikross.ee