Tänasega võime kinnitada, et Janno sõidab ka sel aastal Euroopa meistrivõistlusi ja taas vanas tuttavas seltskonnas, Super1600 klassis. Kui peale 2016. hooaja lõppu mõeldi siiski sügavalt ka Supercari ehituse peale, ei kandnud see plaan pikemas perspektiivis vilja puuduliku finantsi tõttu.

Sellest hoolimata ei visatud käega ja nähti vaeva, et leida vajalikud summad, startimaks S1600 klassis. Hetkel jagub küll eelarvest ainult poole hooajani, kuid loodetavasti praegune töö selle täitmise nimel kannab vilja.

Janno Ligur Neste world rx of Latvia 2016 SuperCars Foto: Urno Sibul

Janno Ligur: ,,Oleme meeskonnaga otsustanud jätkata ka sel aastal Super1600 klassis, sest Supercari ehitus käib hetkel üle jõu ning rentimistasud on ettekujutamatult suured.Kuna oleme sarjas kaasa teinud juba 2 hooaega, oleme selle aasta kindlaks sihiks võtnud vähemalt TOP3 hooaja kokkuvõttes. Eriti magus on see seetõttu, et jäime eelmine aastal sellest ilma viimasel etapil. Auto arendus on sujunud hästi ning suures plaanis oleme ajakavas.”

Uus hooaeg tõotab tulla põnev, sest tiimi on vahetanud Artis Baumanis, kes ühineb eelmise aasta meistri Kristian Szaboga. Tagasi Super1600 autos on ka 2012. aastal väga head kiirust näidanud Jussi-Petteri Leppihalme.

Me tahame südamest tänada kõiki endiseid ja praeguseid toetajaid, kelle kaasabil me jätkata saame. Teie toetus tõesti tähendab väga palju!

Loodame Teid kõiki näha juba varsti algaval hooajal, seniks aga nägudeni!

Kommenteeri!

JAGA