Kaspar Koitla stardib Talsis teisena, Mads Østbergi järel

0
139

12.-13. mail Lätis sõdietaval Talsi rallil osaleb esialgsetel andmetel 80 võistluspaari. Stardirivi avavad Mads Østberg ja Jonas Andersson, kelle järel alustavad võistlust Kaspar Koitla ja Andres Ots.

Esimest võistlusnumbrit saab Läti autoralli meistrisarja kolmandal etapil kandma võistluspaariMads Østberg – Jonas Andersson Mitsubishi Lancer Evo 10. Nende järel asuvad teisena võistlustulle Kaspar Koitla – Andres Ots(Mitsubishi Lancer Evo 9).

SC Megapolis ridades võistlev Kaspar Koitla möönis, et kõige parem see stardipositsioon ilmselt ei ole. “Seda vähem on jälgi ees, mida eespool startida. Me oleme teistele rajapuhastajad,” sõnas ta.

Märksa parem stardikoht on Rainer Ausil ja Rein Jõessaril, kelle Mitsubishi Lancer Evo 9 saab kandma võistlusnumbrit “7”. “Raineril on vedanud! Kindlasti on seitsmes positsioon väga hea. Tee on selleks ajaks piisavalt puhas ja mitte ära lõhutud. Pealegi on sõidujälg ees,” ütles Kaspar Koitla. Rainer Aus nõustus, et stardikoht on parim võimalikest: “Ma arvan küll. Ja mulle see sobib.”

Kolmandana lähevad Talsi rallil rajale lätlased Jānis Vorobjovs – Guntars Zicāns (Mitsubishi Lancer Evo 10), neljandana nende rahvuskaaslased Andis Neikšāns – Pēteris Dzirkals (Mitsubishi Lancer Evo 10), viiendana leedulasedVytautas Švedas – Žilvinas Sakalauskas (Mitsubishi Lancer Evo 10) ja kuuendana Dominykas Butvilas – Renatas Vaitkevičius (Mitsubishi Lancer Evo 10).


JAGA