Thierry Neuville, Nicolas Gilsoul, Foto: Sarah Vessely copyright: Hyundai Motorsport GmbH

Korsika ralli jätkus pühapäeval kahe kiiruskatsega, millel kokku pikkust 64,20 km.

Võistluspäeva alustasid liidrina Thierry Neuville – Nicolas Gilsoul (Hyundai i20 Coupe WRC), kelle edu Sebastien Ogier – Julien Ingrassia (Ford Fiesta RS WRC´17) ees oli 36,7 ja Dani Sordo – Marc Marti (Hyundai i20 Coupe WRC) ees 57,7 sekundit. Ott Tänak – Martin Järveoja (Ford Fiesta RS WRC´17) startisid kahele viimasele katsele üldarvestuse 16.kohalt.

Pühapäeva avakatsena ootas võistlejaid ralli pikim katse Antisanti – Poggio di Nazza, millel pikkust 53,78 km. Katsevõidu võttis Neuville, kellele see oli ralli neljandaks parimaks katseajaks. Vaid 0,1 sekundiga jäi meeskonnakaaslasest maha Sordo. Katse kolmandad olid Craig Breen – Scott Martin (Citroen C3 WRC), kes said laupäeval läbida ühe kiiruskatse ilma sideta. Citroeni sõitjad jäid Hyundai meestest maha 1,8 sekundiga. Kui enne katsele startimist hoidis üldarvestuse teist kohta Ogier, siis peale ralli pikima katse lõppu kukkus prantslane kolmandale kohale ning lasi endast mööda Sordo. Laupäeva viimasel katsel alanud Ogieri Fordi tehnilised probleemid kandusid siiski üle ka pühapäeva ning prantslane kaotas 53,78 kilomeetriga Neuville´le juurde 21,4 sekundit.