M-Sport saab uueks hooajaks Ameerikast Fordi toetuse

1
1120

Foto: WRC.com

M-Spordi meeskonna juht Malcol Wilson andis teada, et tulevaks hooajaks saadakse Ameerika Ford Performancilt tehniline tugi tiitli kaitsmiseks.

Kui juba eelnevalt arvati, et Ogieri M-Spordis jätkamise üks arvatavaid põhjuseid on suurem tugi meeskonnale Fordi poolt, siis nüüd sai see väide ka kinnitust.

Sebastien Ogier
Wilson ütles Motorsportnews väljaandele: “Sebastien [Ogier] ütles väga selgelt välja, et tahab näha Fordi osalust meeskonnas, nagu minagi. Sooviksin väga, et saaksime tagasi samad rahalised vahendid nagu konkurentidel, aga hetkel seda kindlasti ei juhtu.

“Ford Performance-t juhitakse Ameerikast ning me hakkame nende tehnilise osakonnaga tegema tihedat koostööd.  Ogier on juba ka kohtunud inimestega Ford Performance-st”

“Mul on hea meel, et nad saavad meid aidata tehnilistes osades, mis nõuavad väga suurt raha. Üks näide on aero, mille paremaks tegemiseks on neil kõik vahendid olemas.

“Loomulikult on meil olnud suurepärane tugi seni Euroopast, näiteks võistlesime jaanuaris autoga, mis tuli ametlikult müüki alles juunis jne! Aga nüüd saame selle kõik Ameerikast, kust kõik Fordi võidusõidu asjad ka tulevad.”

Ford Performance

Kommenteeri!

JAGA

1 KOMMENTAAR

  1. Nüüd tuleb jõuluaeg rahulikult üle elada. Ning oodata Monte ralli algust.
    Detsembris mingiaeg avaldatakse monte list. Aga millal kahjuks ei tea.:(