Mis on RALLI.ee?

Ralli.ee on nn. ralli entusjastide poolt loodud veebileht, mille eesmärk on tuua rallisõpradeni võimalikult palju ralliga seotud uudiseid ja infot erinevate võistluste kohta läbi sotsiaalmeedia kanalite ning loomulikult ka meie veebilehel.

Kõik lehe toimetajad teevad seda omast vabast ajast ja selle eest mingit kasu saamata. Seega ära pane pahaks, kui tekstis koma ei asu seal kus olema peaks, või on mõnu muu vimka sisse tulnud, kuna meie eesmärk ei ole pakkuda ilukirjandust, vaid kajastada kõiki põnevaid ralli või rallikrossi uudiseid ning loomulikult ei ole me professionaalsed ajakirjanikud, kes selle eest tasu saaksid.

Kui Sulle meeldib see, mis me teeme, siis suurim tänu meie jaoks on see, kui tuled aeg-ajalt tagasi uusi uudiseid lugema ja jagad neid ka sõpradega. 

Meie eesmärk ei ole konkureerida olemasolevate autospordi veebilehtedega, vaid tuua lugejateni võimalikult palju infot läbi sotsiaalmeedia kanalite ning kajastada ka selliseid uudiseid, mida eriti Eestis ei kajastata. 

Kui Sul on ideid, ettepanekuid, või soovid meid muud moodi toetada, siis see on väga oodatud ja meiega saad ühendust võtta emaili info@ralli.ee kaudu, või saada kiri kellelegi meie meeskonnast.

Meie meeskond:

Indrek Simmer, toimetaja / sotsiaalmeedia / fotograaf
info@ralli.ee

Arvi Pommer, toimetaja / sotsiaalmeedia
arvi@ralli.ee

Mari Kirss, toimetaja / sotsiaalmeedia / fotograaf
mari@ralli.ee

Gevin Peet, toimetaja / sotsiaalmeedia
gevin@ralli.ee

Sandra Mõttus, toimetaja / sotsiaalmeedia
sandra.mottus.002@mail.ee

Indrek Kester, toimetaja / sotsiaalmeedia
indrekkester@hotmail.com

Rain Jõesaar, fotograaf

 

Vaata lisainfot ka meie Facebooki lehelt