Noore rallisportlase esimene ERC etapp Rally Estonia edukalt lõpetatud

0
1376

Nädalavahetusel toimunud Euroopa meistrivõistluste 6. etapp “Auto24 Rally Estonia 2015” on edukalt lõppenud Eesti ühele noorimale rallisõitjale Karl Martin Volverile, kes finišeeris absoluutarvestuse  17. kohaga ja oma klassi RC4 kuuenda kohaga.

Karl Martin Volver/Margus Jõerand

See oli noorele rallisõitjale esimene Euroopa arvestuse rallivõistlus. Sündmusele lisab vürtsi veel asjalolu, et kohal olid kõik ERC sarja klassiliidrid ja kiireimad RC3 ja RC4  klassi 28 rallisõitjat, kellega Karl Martin sai mõõtu võtta.
Eesti rallimaastiku noorim sõitja, 16-aastane Karl Martin Volver kinnitas pärast võistluse lõppu, et on tulemusega ülimalt rahul: “Väga meeldiv ja hea võistlus oli, nii korraldusliku kui tulemuse poole pealt. Ja oluline on, et suutsin  need 200 km sõita suuremate apsakateta ja finišeerida enda jaoks korraliku tulemusega. Eks ralli algus oli vähe närviline aga teise päeva teisest poolest, kui panime võistlusautole alla pehmema rehvisegu, tuli kindlam tunne ja tulemused paranesid. Viimasel katsel õnnestus välja sõita juba oma klassi kiireim katseaeg.”


Järgmine võistlusetapp on plaanis sõita augusti kuus, kui toimub Tallinna Rally 2015. Antud võistlus  kuulub Eesti meistrivõistluste arvestusse, kus Karl Martin Volver on klassis EMV4 liider.

PRESSITEADE