Ott Tänak Rally Mexico Foto: M-Sport

Rahvusvaheline autoliit (FIA) uurib  Mehhiko etapil teiseks tulnud M-Spordi piloodi Sebastien Ogier’ Ford Fiesta WRC käigukasti, vahendas uudisteagentuur AFP.

Kui esialgu olid pärast Mehhiko ralli lõppu uurimise all kõikide M-Spordi Ford Fiestade käigukastid, kaasa arvatud Ott Tänaku auto, siis teisele uurimisele saadeti ainult Ogieri võistlusauto. Väidetavalt viiakse teine uurimine läbi siis kui autod on euroopasse jõudnud. FIA ei täpsustanud millist võimalikku probleemi Ogier’ käigukasti puhul silmas peetakse. Küll aga märgiti, et Ogier’ Mehhiko ralli teine koht pole kivisse raiutud.

Kui Ogier jääks ilma teisest kohast, siis tõuseks poodiumile Mehhiko etapi neljandal kohal lõpetanud Ott Tänak.


JAGA

16 KOMMENTAARI

  1. SS18 La Calera 32.96 km 18:43

    Tänak enne katset ütles, et siin tuleb rahulikult võtta ja rehve säästa, et powerstagel proovida punkte püüda.
    [​IMG]

  2. SS19 Derramadero[ Power Stage] 21.94km20:18WRC+

    Ralli viimane katse. Kris Meeke, kes ka siin katsel tagasi ei hoidnud on arvatavasti üks õnnelikumaid sõitjaid. Mõned kurvid enne finishist, peale kurikuulsat hüpet suutis ta ühes paremkurvis suurel kiirusel teelt välja sõita. Väljasõidu tagajärjel riivati pealtvaataja autot mis lõhkus ta juhipoolse esimese rehvi. Kuid sellest hoolimata suutis ta finisheerida ja ralli võita. Tänakule 3 punkti punktikatselt ja üldarvestuses 4. koht. Palju Õnne!

    [​IMG]