Rahvaralli Pandivere Talv sellel nädalavahetusel

0
944

Laupäeval, 2. veebruaril sõidetakse 2013 aasta Eesti Autospordi Liidu rahvaralli karikavõistluste esimene etapp Pandivere Talv, mille osalejate arv kasvab korraliku kiirusega, kirjutas autosport.ee.

Hetkel on eelregistreerunuid 80, juhendi kohaselt lõppeb registreerimine kolmapäeval kell 15.00 ja kokku pannakse kirja maksimum 88 ekipaazi. Seega, kodanikud rahvasportlased kiirustage, alles on jäänud üksikud kohad.

Pandivere Talv rahvaralli korralduse taga seisab MTÜ Vao Külaselts ja võistluskeskus, kust saab kõik vajaliku kätte nii võistleja kui pealtvaataja asub Lääne-Virumaal,Rakke vallas, Rakke alevis täpsema asukohaga Tikkri Pubis. Kokku koosneb Pandivere Talv rahvaralli 11. kiiruskatsest, mille kogupikkuseks on ca 31 kilomeetrit. Korduvkatseid on viis.

Esimene auto stardib esimesele katsele kell 10.20 ja see asub eelpool mainitud võistluskeskuse läheduses. Seitsmest katsest koosneva esimese ringi lõpetab esimene auto kell 13.29 ka tunni aja pärast stardib esimene auto teisele ringile, kus sõidetakse neli kiiruskatset. Pandivere Talv finiš on Rakke kultuurikeskuse juures ja esimene auto jõuab sinna orienteeruvalt kell 16.00.

Pealtvaatajatele on rahvaralli Pandivere Talv tasuta, infot saab ralli võistluskeskusest Rakke alevis, Tikkri pubis

Lisainfo: www.autosport.ee/rallyreg