Rallikrossi MM-i paremik jätkab hooaega Hockenheim Ringil

0
798

Foto: fiaworldrallycross.com
Foto: fiaworldrallycross.com

Aprilli keskel alanud rallikrossi MM-hooaega saab jätku eeloleval nädalavahetusel, kui hetke ühe atraktiivseima FIA võistlussarja osalejad asuvad Saksamaal stardijoonele legendaarsel Hockenheim Ringil.

Hooaja teisele FIA rallikrossi MM-etapile on registreerunud kokku 21 World RX Supercar klassi ning kümme RX Lite Cup võistlejat. Võistlus toimub samal nädalavahetusel Saksa turismiautode sarja DTM avaetapiga ning tähendab seda, et Hockenheim Ringile kohaletulnud autospordifännid saavad kaasa elada korraga nii ringraja, kui ka rallikrossi põnevatele sõitudele.

Tiitlikaitsja alustas võidukalt

Kahekordne rallikrossi maailmameister Petter Solberg (Citröen DS3) tõestas aprilli keskel Portugalis sõidetud hooaja avaetapil, et tema ise ja ta võistlusmasin on endiselt suurepärases löögihoos ning võttis Montalegres hoolimata tehnilistele probleemidele kindla finaali võidu.

„Olen tõeliselt õnnelik ja pühendan selle võidu oma meeskonnale, kes on sellesse autosse panustanud lugematuid tunde. Meil oli küll poolfinaalis ja finaalis probleeme masina stardisüsteemiga, kuid õnneks oskan ma startida ka nö. vanakooli meetodil ja see töötas suurepäraselt,“ sõnas norralane hooaja avaetapi järgselt…

Loe edasi Rallihullusõidupäevikust…

Rauno Paltser

Kommenteeri!

JAGA