Soome MM-rallil kutsutakse eestlased vaatluspunkti omadele toetust avaldama

0
365

Juba peagi on algamas Soome MM-ralli, kus kihutamas ka eestlastest Ott Tänak / Martin Järveoja (WRC) ning Raul Jeets / Kuldar Sikk (WRC2).

Facebookis Rally Estonia lehele on lisatud järgnev üleskutse:

“Kõik Eesti rallisõbrad ühineme, et oma mehi Ott Tänak / Martin Järveoja (WRC) ning Raul Jeets / Kuldar Sikk (WRC2) Soome MM-rallil veelgi paremini ja nähtavamalt toetada. Üritusega on oodatud liituma kõik, kes Soome MM-rallit koha peal jälgimas kui ka need, kes seda eemalt teevad. Läbi antud kanali saame eestlasi hoida operatiivselt kursis toimuvaga, postitada kõige värskemaid pilte ja videosid või jagada muud aktuaalset infot. Plaanis on maksimaalselt palju eestlasi koondada koos Eesti lippudega ühele kiiruskatsele konkreetsesse pealtvaatamiskohta, et teha meeldejäävad ning võimsad fotod ning anda kogu maaailmale märku, et eestlane on rallirahvas. Antud aktsioonist peagi täpsem info. Palume üritust jagada, et maksimaalselt palju eestlasi saaks liituda!”

Ralli 16. kiiruskatse ehk Ouninpohja näol on tegemist ralli kõige legendaarsema ja pikima kiiruskatsega. Siiski on Ouninpohja on tänavu lühem. Laupäeval kahel korral sõidetavast katsest on kasutusel 24,38 kilomeetrit, katse finiš on pisut kuulsast Kakaristo mahapöördest edasi.

Eestlased kavatsevad Tänakule kaasa elada aga äärmiselt populaarses vaatamiskohas! Plaanis on maksimaalselt palju eestlasi koondada koos Eesti lippudega ühele kiiruskatsele konkreetsesse pealtvaatamiskohta, et teha meeldejäävad ning võimsad fotod ning anda kogu maailmale märku, et eestlane on rallirahvas.

Tekst: Rally Estonia / Postimees Sport