Tasuta rakendus rallisõpradele

0
1054

Google Play poes on nüüd saadaval Proeksperdi tasuta nutirakendus Eesti Autoralli Meistrivõistluste tulemuste jälgimiseks reaalajas.

Nüüd on rallifännidel võimalus reaalajas võistluste tulemustega kursis olla ka arvutist eemal olles. Selleks tegid Proeksperdi rallifännid spetsiaalse nutitelefonidele mõeldud rakenduse, mis kuvab Eesti Autoralli Meistrivõistluste sõitude ja nende tulemuste kohta infot jooksvalt otse telefonis. Varem olid need ülevaated küll Eesti Autoralli Liidu kodulehel olemas, aga ligipääs telefoniga ei olnud kõige mugavam. Ülevaated on endiselt olemas ka  EALi kodulehel autosport.ee .

Eesti Autoralli Meistrivõistluste app on kasutajasõbralik rakendus, millega saab nutitelefonist jälgida rallivõistluste tulemusi nii parajasti toimuvate kui ka juba lõppenud sõitude kohta.
• Enne sõitu kuvab rakendus rallifännile ülevaate sõidus osalevatest sõitjatest ja kaardilugejatest: nimed, automargid ja –klassid. Osalejaid saab omakorda reastada autoklasside ja gruppide järgi. Filtreerimist saab teha ka tulemuste, katkestajate ja trahvide juures, mitte ainult osalejate nimekirjas.
• Ralli ajal kuvab rakendus üldajad ja ajad läbitud etappide lõikes, samuti katkestused ja trahvid.
• Sõidu järel näitab rakendus tulemusi paremusjärjestuses nii üldarvestuses kui etappide kaupa ning kuvab ka katkestuste ja trahvide info.

Eesti Autoralli Meistrivõistlused on saadaval tasuta alla laadimiseks Google Play poest (https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.proekspert.erc). Kasutamiseks on vajalik Android versioon 2.2 või uuem. Rakendus töötab nii nutitelefonide kui ka tahvelarvutite peal.

www.proekspert.ee/


JAGA