32.Tallinna Ralli saab alguse juba homme!

0
1277

Siim Plangi - Marek Sarapuu   Foto: Urmo Sibul
Siim Plangi – Marek Sarapuu
Foto: Urmo Sibul

Reedel 21.augustil startival 32. Tallinna Rallil hakatakse püüdma nii vajalikke Eesti meistrivõistluste punkte. Kokku on stardinimekirjas 75 ekipaazi nende hulgas ka Israeli võidusõitjad.

Põhiliselt võisteldakse Rapla-ja Harjumaa teedel. Pealtvaatajatele on huvipakkuvamad reedene avakatse Tallinna Lauluväljakul ja laupäeva keskpäeval startiv Raadio FM paariskatse Vasalemma krossirajal. Kokku läbitakse kahe päeva jooksul 10 kiiruskatset. Absoluutarvestuses ralli võ

itu jahtima minev Rainer Aus peab Tallinna Rallit oma koduralliks ning loodab raja ääres näha rohkearvulist toetajate armeed. ,, Usun, et ralli üldvõidu nimel hakkavad heitlema Siim Palngi, Egon Kaur ja mina,, :võttis Aus eesseisva katsumuse kokku. Ralli direktor Margus Ristlaan kinnitas, et võistluseks on kõik valmis ja korraldajad loodavad raja ääres näha hulga pealtvaatajaid.

Lisaks Eesti, Läti, Leedu ja Venemaa sõitjatele on oma osalemisest teada andnud Iisraeli, Venemaa sega rallipaar Sergei Uger-Aleksander Kornilov. Kaardilugejana teeb teeb kaasa ka tema abikaasa Maria Uger .

32.Tallinna Ralli kuulub kõigis klassides ka Eesti meistrivõistluste arvestusse.

Ralli stardib reede 21.augusti õhtul, kell 19.30 Tallinna Lauluväljakult. Täpsem info ralli kohta on saadaval värskes Autolehes.

Allan Muuk