Eesti ühe pikima tradistsiooniga autoralli 32.Tallinna Ralli sõidetakse sellel aastal augustikuus. 21. ja 22.augustil Harju-ja Raplamaa teedel.

Ralli direktori Margus Ristlaane sõnul tingisid sellise käigu mitu asjaolu: ,,Tavapäraselt on Tallinna Ralli toimunud varakevadel, kuid soovisime pakkuda sõitjatele ja pealtvaatajatele selliseid kiiruskatseid mida tihti ei ole võimalik varakevadel teede seisukorra tõttu kasutada. Teiseks oluliseks teguriks on Eesti rallide tihe kalender,,

Selle aastase ralli kogupikkus on 384 kilomeetrit ja sinna sisse mahub kahe päeva jooksul 10 lisakatset. Pealtvaatajate rõõmuks toimud Tallinna Rallil heaks tavaks saanud Lauluväljaku katse, see sõidetakse reede 21.augusti õhtul.Publikule peaks meeldima ka teisel rallipäeval toimuv Raadio Ring FM lisakatse Vasalemma karjääris. Ralli programmis on mitmeid juba paljudele rallisõpradele tuntud kiiruskatseid.

 

32.Tallinna Ralli kuulub kõigis klassides ka Eesti meistrivõistluste arvestusse. Juba on oma osavõtust teada andnud sõitjaid Soomest, Lätist, Venemaalt, Leedust ja loomulikult Eesti parimad. Ralli stardib reede 21.augusti õhtul, kell 19.30 just Tallinna Lauluväljakult.

Allan Muuk

Vaata registreerunute nimekirja

Vaata lisainfot ka Foorumist