64. EKO Akropolise Ralli võitis Bruno Magalhães!

0
950

Sellel nädalavahetusel sõidetud Euroopa autoralli meistrivõistluste kolmanda etapi, Akropolise Ralli võitsid portugallased Bruno ja Hugo Magalhães. 

Võitjate edu teise koha, Norbert Herczig/Ramón Ferenczi ees oli +29.1 sekundit. Kolmas koht, Ptaszek/Szczepaniak kaotasid võitjatele +1.37,2 minutit.

Bruno Magalhães

Bruno Magalhães sõnas võidu järel: “Mõnikord unistused täituvad. Akropolise ralli võit on absoluutselt võimas, aitäh mu sponsoritele, kes on minu tegemistesse aastaid uskunud. Selle võidu pühendangi neile ja oma tiimile.”

Norbert Herczig

Ka ralli teise koha omanik, Norbert Herczig oli samuti oma saavutuse üle väga õnnelik ning sõnas, et enne ralli algust poleks nad sellisest positsioonist osanud unistadagi.

Rallit pikka aega juhtinud “lendav venelane”, Lukyanuk pidi aga eilse võistluspäeva katkestama. Ralli neljandal kiiruskatsel sõitsid nad ühes kurvis otsa millelegi, mis nende auto niivõrd palju ära lõhkus, et jätkata polnud võimalik. Viimasel võistluspäeval olid nad taas stardis ning noppisid tervelt kolm katsevõitu neljast.

Lukyanuk sõnas ralli lõppedes: “Me olime väga enesekindlad, meil oli hea kiirus, auto, rehvid, tiim – kõik. Nüüd peame keskenduma järgmisele rallile.

Järgmine ERC etapp sõidetakse juuni keskel, 15.-17.06.2018, Küprosel!

Fotod: ERC Facebook/koduleht