Algas WRC-sarja Soome etapi piletite müük Eestis

0
2955

1. juunist algas Neste Ralli, FIA maailmameistrivõistluste sarja Soome etapi passide müük Eestis. Neste Ralli piletite ainumüügiõigus Baltimaades on Eckerö Line’l. Neste Ralli toimub 26.–29. juuli Kesk-Soomes Jyväskyläs.

Soome Neste Rallil osalevad teiste seas ka Ott Tänak, Jari-Matii Latvala ja 2017. aasta Jyväskylä etapi võitja Esapekka Lappi, kes kõik võistlevad Tommi Mäkineni juhitava Toyota Gazoo meeskonna koosseisus.

Foto: nesterallyfinland.fi

„Eesti rallihuvilistele on Soome Neste Ralli üks lähemaid kohti, kus näha oma silmaga sõitmas maailma tippklassi sõitjaid. MM-sarja Soome etapp, Neste Ralli on tõenäoliselt Põhjamaade suurim spordisündmus ning legendaarne oma kruusateede ja võimsate hüpete poolest – tänavune rada pidavat olema eriti põnev,“ ütles Eckerö Line Eesti müügi- ja turundusjuht Peep Siinmaa. „Eckerö Line on MM-sarja Soome etapi Neste Ralli piletite ametlik müüja nii Eestis, Lätis kui Leedus.“

Rallipass maksab 75 €, see kehtib kõik neli päeva ja hõlmab kõiki katseid ja pääsu Paviljonki võistluskeskuse ja hoolduspargi üritustele kogu ralli vältel.

Eckerö Line müüb rallipasse koos laevapiletiga. Eckerö Line’i esinduses, pileteid saab broneerida ka telefoni ja e-posti teel. „Rallile kohale jõudes peab külastajal olemas olema käepael – selle saab kätte Eckerö Line’i piletikassast Tallinna sadama A-terminalist,“ lisas Peep Siinmaa.

Vaata lisa: https://www.eckeroline.ee/nesterally

Neste Ralli ajakava: https://www.nesterallyfinland.fi/reitti/

Varasemate Neste Rallide pildid: http://www.nesterallyfinland.fi/medialle/kuvapankki/

Kesk-Soomes Jyväskyläs toimuv Neste Ralli sõidetakse kruusateedel, marsruudi kogupikkus on 2018. aastal 1427,49 km, lisakatsete kogupikkus 317,26 km. 2017. aastal kogunes Neste Rallit vaatama rohkem kui 265 000 pealtvaatajat.


Vasta