Andreas Bakkerud Foto: andreasbakkerud.no

Rallikrossi MM-sarja üks värvikamaid sõitjaid ja mitmekordne etapivõitja Andreas Bakkerud teeb sellel nädalavahetusel debüüdi Andros Trophy jääraja sarjas.

Endse Hoonigani meeskonna sõitja võistlusautoks on DA Racing meeskonna Renault Captur. Norraka meeskonnakaaslaseks on samuti Rallikrossi MM sarjast tuntud ja Andros Trophy sarja meister Jean-Baptiste Dubourg.

Meeskond tuli eelmisel kuul välja uue Renault Capturiga, millega Dubourg oli eelmisel nädalavahetusel Val Thoreni etapil kohe ka võidukas.

Andreas Bakkerud Foto: Facebook/daracingrx

 

Bakkerud: “Ma ootan väga Andorras Andros Trophy sarjas osalemist, see on sari, millega olen olnud tihedalt seotud juba mitu aastat. Olen väga tänulik JB Dubourgile ja DA Racing meeskonnale kes annavad mulle võimaluse osaleda sarjas, kus osalevad paljud tuntud sõitjad.

Jää ja lumi on küll tüüpilised Skandinaavia olud, aga ma ei ole kunagi olnud selline “täiesti külg ees sõitja”, nii et mul on seal palju õppida.” jätkas Norrakas.

“Ma ei sea mingeid eesmärke tulemusele, vaid soovin lihvida oma sõiduoskusi ja ennekõike nautida seda. Minu esimene eesmärk on endiselt teha kaasa täis hooaeg Rallikrossi MM sarjas, mille nimel oleme tööd teinud viimased kuu aega ja seda enam on see lõbus vahepala tõsisele tööle.”

Dominique Dubourg, DA Racing meeskonna juht: “Me rääkisime Andreasega Androsi Trophy sarjast World RX autasustamisel Lõuna-Aafrikas eelmise aasta novembris. Andreas on erakordne rallikrossi sõitja, kellel on väga palju fänne. Tegu on väga kiire sõitjaga ja me anname DA Racing meeskonna poolt kõik, et Andreas kohaneks võimalikult kiiresti jäiste oludega. ”

Kuuekordne rallikrossi MM sarja etapivõitja jäi ilma sõitja kohast rallikrossi MM sarjas peale Ken Blocki juhitud Ford Hoonigan Racing Divisioni meeskonna loobumist. Kuid Norrakas on nüüd teatanud, et on lähedal uuele lepingule järgmiseks hooajaks WorldRX sarjas järgmiseks hooajaks.

Kellel rohkem huvi, siis lisainfot võistluse kohta leiab SIIT ja Andros Trophy sarja kohta leiab SIIT!


Vasta