Andreas Mikkelsen tunnistab, et 2018. aasta WRC hooaeg on olnud “õudusunenägu”

0
1734

Andreas Mikkelsen tunnistab, et tänavune WRC hooaeg on olnud tema jaoks “õudusunenägu” kuid teeb kõik, et Sardiinias end tõestada.

Foto: Autosport

Mikkelsen on siiani hädas olnud auto käitumise ja iseenda usaldamisega. Hyundai i20 Coupe WRC masinale leiti õige seadistus kruusaralliks alles Portugali ralli lõpuosas, kuna teisel võistluspäeval katkestati vigase roolivõimu ja mootoriprobleemide tõttu ja püüda polnud midagi. Mikkelsen usub, et Portugali rallil välja aretatud seadistus töötab Sardiinias.

Siiani on Mikkelsenil tänavusel hooajal ette näidata ainult üks poodium Rootsi rallilt. Tiimikaaslasele Thierry Neuville’ile kaotab norralane enne Itaalia rallit 65 punktiga.

“See on õudusunenägu. Lõpuks kui tunnen end autos hästi tekivad tehnilised probleemid. Loomulikult olin Portugali rallis pettunud, ja ma tahtsin, et oleks olnud tulemus. Kuid ma tunnen end natukene vabamalt, sest nüüd on mul auto, mis käitumise poole pealt mulle meeldib.” ütles Mikkelsen

Sardiinia ralli ei ole olnud Mikkelseni jaoks tugevam. Ta on startinud kaheksal korral, nendest kuuel korral katkestanud. Parim tulemus siiani Volkswagen Polo roolis neljas koht 2014 aastal.


Vasta