Citroëni tehasetiim annab Mads Østbergile võimaluse kaasa sõita tänavune hooaeg

0
1889

Citroëni tehasetiim teatas, et sõlmis lepingu Norra rallisõitja Mads Østbergiga tänavuseks hooajaks.

Mads Ostberg ja Jonas Andersson, Citroën DS3 WRC, Foto: WRC

Østberg on see aasta kaasa teinud Citroën C3 WRC masinaga kolmel rallil: Rootsi, Portugal ja Sardiinia. Täna teatas Citroën, et sõlmivad koostöö Norralasega hooaja lõpuni. Ta sõidab kaasa Soomes(26-29 Juuli), Saksamaal(16-19 August), Türgi(13-16 September), Wales (4-7 oktoober) ja ralli Austraalia (15-18 November). Kalendrist jääb välja üks etapp milleks on Kataloonia ja seda põhjusel kuna Sébastien Loeb on seal kaasa tegemas.
Kolmanda masinaga on sõitmas Khalid Al Qassimi ja tema osaleb Soomes, Türgis ja Kataloonias.

Tänavusel hooajal on Mads saanud kahel korral kuuenda koha, Rootsis ja Portugalis kus ta sõitis C3 WRC masinaga esimest korda kruusal. Sardiinia rallil oli ta viies. 2014-2015 sõitis Ostberg kaasa Citroënis mõlemad hooajad, tõustes poodiumile seitsmel korral.

Pierre Budar, Citroën Racing meeskonna juhataja

“Oleme nüüdseks alustanud tööd järgmise hooajale kesendudes. Kuid enne tuleb tänavune hooaeg lõpetada nii hästi kui võimalik. Mads on väga kogenenud sõitja ja tunneb C3 WRC masinat. Kahtlemata aitavad nad meil edasi liikuda rahulikult ja lõdvestunult. Ta on järjepidev, see kajastub tema tulemustes ja on sujuvalt astunud meie meeskonda.”

Mads Østberg

“Mul on hea meel, et saan võimaluse jätkata võistlemist Citroëni meeskonnas. See on tõesti suurepärane tulla tagasi meeskonda nende kolme esimese ralli järel. Oleme varem koos töötanud ja ma annan endast kõik. Hakkan C3 WRC masinat aina paremini tundma ja Soome ralli ei ole enam kaugel, mu lemmik nädalavahetus sellel hooajal! Olen veendunud, et meil on kõik omadused, mis on vajalikud nende viie etapi jaoks.”