Eesti tulevikulootus Robert Virves vajab kohalikul MM-rallil startimiseks just sinu abi!

190
SHARES
1.5k
VIEWS

Äsja 20-aastaseks saanud rallitalent Robert Virves otsib vahendeid, et teha kaasa Rally Estonial Junior WRC debüüt Ford Fiesta võistlusmasinaga.

Robert Virves & Dani Sordo 2019

Viimati toimunud Viru rallil näitas Virves uskumatut kiirust ja edastas konkurente ralli lõppedes pea poole minutiga, saavutades kolm katsevõitu. Siin tuleb arvesse võtta tõsiasi, et kui peamised konkurendid sõitsid kõige uuemate Ford Fiesta Rally4 võistlusaautodega millel on kasututses M-Sporti poolt selle aasta algul tulnud modifikatsioonid, siis Robertil oli võimalus osaleda enda vanem, 2015. aasta Fiestaga.

Virves tõestas oma talenti ka eelmisel hooajal ning krooniti oma karjääri esimesel täishoojal Eesti meistritiks klassis EMV3 ja Läti meistriks nii juuniorite arvestuses kui ka LRC3 klassis. Lisaks tunnustati teda hooaja lõpus noor-rallisõitja tiitliga. Hetkel on ta juuniorite arvestuses Eesti meistrivõistlustel liider.

Septembris Lõuna-Eestis toimuv Rally Estonial teevad kaasa ka Junior WRC klassi sõitjad. Sõita tuleb M-spordi poolt ettevalmistatud autoga ning kasutada selle tiimi hooldemeeskonda. See tagab sarjas sõitjatele võrdsed tingimused. Kokku on osalejaid antud klassis vähemalt 16.

Selline võimalus on koju kätte toodud, tuleb lihtsalt leida vahendid, minna starti ja ennast maailmale tõestada. Rally Estonia planeeritud eelarve on aga umbes 30 000 eurot. Tänaseks on heade annetajate abiga kogutud 5195,60eurot. Aitäh! Eesmärgini on veel omajagu minna.

“See annaks võimaluse enda kiirust võrrelda Junior WRC sarjas sõitvate noortega ja kui õnnestub teha vähegi korralik tulemus, siis loodetavasti on sellest tulevikuks palju kasu.” ütles Virves

Igal toetaja nimi kleebitakse ralliautole.

Toetuse saab kanda rallisõitja MTÜ-le.
RV MOTORSPORT MTÜ

EE881010220281037222
Selgitus: Rally Estonia kingitus

Sarnased Uudised

Avalda arvamust

lisa uudis

Ralli.ee meened

Nädala Top

Logi Sisse

Täida all olevad väljad

Taasta parool

Parooli lähtestamiseks sisestage oma kasutajanimi või e-posti aadress.