FIA ERC: ühele õnn, teisele kurbus

0
728

Sepp Wiegand ja Frank Christian on sunnitud loobuma 2014. aasta FIA Euroopa Ralli Meistrivõistluste viimasest etapist.

Allikas: Sepp Wiegand

Meistritiitli kandidaatidel oli plaanis võistelda neljapäeval algaval Korsika rallil(Giru di Corsica-Tour de Corse), kuid esmaspäeval, testisõidu käigus juhtunud õnnetus muutis kõike. Wiegandi ja Christian võistlusauto Škoda Fabia Super 2000 võistlusauto süttis ning sai hulgaliselt kahjustusi, mistõttu ei ole neil enam võimalik võistelda. Õnneks on sõitja ning kaardilugejaga kõik korras.

Võistelda pole sakslastel enam võimalik, kuna puudub asendusauto. See tähendab seda, et nende Škoda tiimikaaslaseid Esapekka Lappit ja Janne Fermi pole enam võimalik esikohalt kukutada.

Sepp Wiegand: “Ma olen väga pettunud. Mul on väga kahju, et väikesel libastumisel olid sellised drastilised tagajärjed. Sooviksin tänada kõiki, kes töötasid kõvasti, et anda meile võimalus võistelda meistritiitli eest.”

Allikas: https://twitter.com/Karlip1

Samas on rõõmusõnumeid juba kuulda Esapekka Lappist ja Janne Fermist, kes on endale kindlustanud FIA ERC meistritiitli.

Kuigi Esapekka Lappi ning Janne Ferm oleksid eelistanud võistelda lõpuni koos Škoda tiimikaaslaste Sepp Wiegandi ja Frank Christianiga, tähendab nende FIA ERC hooaeg igaljuhul täielikku õnnestumist, mis sisaldab võite nii Lätis, Põhja-Iirimaal kui ka Šveitsis. Lappi on öelnud, et nad on väga enesekindlad Korsika rallile suundudes.

Esapekka Lappi: “We are FIA ERC champions! Olemme Euroopan Mestareita!”

Allikas: Esapekka Lappi

Allikas: www.fiaerc.com