Janec’i Ralli Glögi: Kes võidab Tour de Corse ralli?

0
943

5-8. aprillil sõidetav WRC sarja neljas etapp Korsikal on ühtlasi ka hooaja esimene asfaldi ralli, mis tõotab tulla põnev kuna võidu peale minejaid on palju. 

M-Sport Ford WRT.

Foto: M-Sport.co.uk

Ogier on kindel võidu peale sõitja. Stardib ta ju esimesena ja saab väga puhtad olud omale. Teades Ogieri käitumist siis hakkab ta väga palju rada lõikama, et tuua lahtist pinda rajale. Kui Ogier peaks ka selle ralli võitma siis läheb teistel juba raskeks temaga sammu pidada. Evans võib ka asfaldil kiire olla, aga ta stardib väga palju tagant poolt. Ning selleks ajaks on rada suuresti sodi täis.

Citroën Total Abu Dhabi WRT:

Foto: citroenracing.com

Siin on kindlasti kaks meest kes võivad võidu peale välja minna, Meeke ja Loeb. Mõlemad on väga kiired asfaldil ning Loeb on jälle see kes punkte eest ära hakkab noppima. Ise panustan Loebile. Mees näitas kui kiirsti ta suudab sõita, olles vahepeal isegi liider Mehhikos.

Hyundai Shell Mobis WRT:

Rallye Monte-Carlo Thierry Neuville, Nicolas Gilsoul Foto: Hyundai Motorsport GmbH

Siingi kaks meest kes võivad hea tulemuse teha, Neuville ja Sordo. Mõlemad asfaldil üles kasvanud mehed. Neuvlle läheb rajale teisena, seega on väga hea võimalus korralik tulemus teha.

Mikkelsenis olen totaalselt pettunud, no ei saa kiirust ülesse. Hakkab või tunduma, et need spekulatsioonid vastavad tõele, et auto on ehitatud Neuville järgi ning teistele meestele tema sõidustiil ei sobi.

Toyota Gazoo Racing WRT

Ott Tänak, Martin Järveoja Foto: TOYOTA GAZOO Racing

Toyotast on ennast asladil hästi näidanud ainult Tänak, kuid ta läheb rajale kuuendana, kohe Latvala järel. Jääb vaid loota, et rada pole väga must selleks ajaks kui Ott peale läheb. Ka Tänak on võimeline korralikuks tulemuseks. Peab lootma, et Toyota tehnika seekord vastu peab.

Kui kahe sõnaga kokku võtta, siis saab olema põnev ralli. Võidu peale sõitjaid on palju ning see teeb ralli huvitavaks. Ühte kindlat dominanti pole ja kõik on võimelised võitma.

Vaata ka võistluse ajakava ja muud kasulikku infot!


Vasta