Janec’i Ralli Glögi: Tour de Corse on ralli kus juhtub alati midagi

0
317

Ott Tänak – Martin Järveoja Foto;: toyotagazooracing.com

Tour de Corse on ralli kus juhtub alati midagi. Juhtus ka see kord. Võidu võttis nagu oodatud Ogier. Üllatus oli Meeke ja Neuville suht nigel sõit Ogieri vastu. Kusjuures Neuville startis veel kohe Ogieri järgi ja eelduste kohaselt oleks tee pidanud suht puhas olema.

Loeb näitas jälle, et kiirust tal on. Kahju muidugi sellest väikesest sõidu veast mis nullis kohe võrdluse Ogieriga. Ogier sõitis reede juba sellise vahe sisse, et Laupäeval ja pühapäeval tegeles vaid edu hoidmisega. Loeb küll noppis laupäeval katse võite. Aga kindlasti ka Ogier ei vajutanud sajaga. Man on the Rally on kindasti Lappi. Oli ju seekord talle esimene kord korsikal olla WRC masinaga. Nii kui seaded paika sai, kukkus pressima. Tasuks kokku neli katse võitu. Kahju, et eelvimasel katsel rehvi lõhkus. Vastasel juhul oleks poodiumil kaks Toyota sõitjat.

Meeke on täielik pettumus. Lisaks veel off mis võttis meeskonnalt palju punkte ära.
Mikkelsen???? mees oma sõnade järgi pidi kindlasti tiitliheitluses sõna sekka ütlema. Nelja ralli peale ainult üks poodium. Ning sedagi ainult rootsis kus nulliti tippude sõit juba reede. Ma ei saa siiani aru mida temas nähakse. Korsika oli ta ise enda hale vari.

Neuville: Selle mehe sõsit oli väga suur pettumus. Lootsin, et kui Meeke oma stardi kohapärast ehk ei suuda Ogieriga sammu pidada siis Neuville peaks ikka suutma. Aga tuhkagi. Mees madistas kohtade peale teisest kuni neljandani Aga kui Tänak temast sõiduga mööda sai siis lagunes ta täiesti koost ära.

Latvala: Näha on, et tema närvisüsteem pole korras. Meeskonna kaaslased suutsid näidata super minekut. Ning kohe oli Latvala hädas. Lisaks veel korralik off. Aina rohkem hakkab tunduma, et Jari mitte ei võitle esisõitja koha pärast vaid proovib mitte langeda meeskonna kolmandaks sõitjaks.

Lappi: Lausa supper minek.
Tänak tuli tagasi oma parima tulemusega korsika rallilt. Mis on senimaani olnud tema kõige nõrgem ralli.

Ott Tänak – Martin Järveoja toyotagazooracing.com

Bouffier, hu is the Boufiieer? Ford lõikas jälle näppu Mees kes on tuntud kui asfaldi sepets. Näitas tulemust esikümne lõpus. Miks küll ei lastud noorel Suninenil õppida.
Evansi tulemus oli kõike arvestades vägagi korralik. Väga väikese kohanemis ajaga pidi ta hakkama saama uue kaardilugejaga. Vaatamata sellele suutis korralikult survet avaldada Sordole kes on ka sisuliselt asfaldil üles kasvanud.

Ogier. Siia pole midagi lisada Neljast rallist kolm on kotti pistnud. Näha on, et mees aina rohkem saab selle Fordiga sõbraks. Argentiinas saab tal kindlasti raskem olema. kuna peab teed puhastama. Tänak ja Neuville kui tahavad veel sõna sekka poetada tiitli pärast siis peavad nad mõlemad edestama Argentiinas Ogieri.


Vasta