Janno Ligur: Uuel Kehala Ringil jätkasime neljanda võiduga!

0
578

Foto: Silver Selling

“Laupäeval, 5. augustil sai mõõtu võtta taaskord Kehala Ringil. Viimati sõideti seal pea 9 aastat tagasi, kui olin pea poole lühem. Hea meel on tõdeda, et auto millega ma siis sõitsin, oli stardis ka seekord, Heinari Reinbachi käsutuses,” rääkis Janno Ligur.

“Päev ise algas natuke ootamatult. Treeningsõidul tegin ühes kiires ja libedas vasakkurvis väikese valearvestuse ja tabasin betooni. Nii sai mehaanikutele tööd kõvasti, et esimeseks eelsõiduks valmis olla. Meie tiimi mehaanikud suutsid sellega hakkama saada oodatust pareminigi ja nii jõudsime veel autotki pesta ““Esimene eelsõit kulges rahulikult, suutsin tervet sõitu kontrollida ja tuli ka kindel võit. Teine eelsõit oli rehvi kulumisega probleeme ja see tegi olukorra Siim Saluriga põnevaks. Väljusin jokkerist täpselt tema ette ja suutsin samamoodi ka finisheerida. Kehala asfaldi osa on väga kiire, mis omakorda tähendab kõvasti rehvi kulumist. Kolmandaks eelsõiduks lahendasime rehvi probleemi ja sain sõita rahulikult oma sõitu.”

Janno Ligur Foto: Silver Selling

“Poolfinaalis erilisi vahejuhtumeid ei olnud ning kindlustasime endale esimese stardikoha finaaliks. Enne finaali avas oma taevaluugid ilmataat. Vihmaga ta ei hellitanud ning kastis terve raja korralikult märjaks. Nii oli raske leida pidamist, kuid tasakaaluka sõiduga suutsin finisheerida esimesena ning kasvata üldarvestuses oma vahet Siim Saluriga.”

Foto: Silver Selling

“Eesti meistrivõistluste arvestuses on jäänud veel 2 etappi, millest järgmine juba sellel nädalavahetusel Vasalemmas.

Suur kummardus ja aplaus Oleg Grossile ja tema meeskonnale, kes on ära teinud suure töö Kehalas ning ootame juba huviga, milline suurvõistlus siin tulevikus aset võib leida. Samuti tahan tänada kõiki oma toetajaid ning meeskonda ja kaasaelajaid, siiani on olnud vägagi edukas hooaeg ja jätkame tõusvas joones. Kohtumiseni Vasalemmas!”

https://www.facebook.com/jannoligurrx


Vasta