Jari-Matti Latvala võitis Sardiinia testikatse, Tänakult hea aeg

0
1226

Autoralli MM-sarjas algab täna hooaja seitsmes etapp Sardiinias. Eelmise aasta võitu hakkab kaitsma Ott Tänak. Testikatsel näitas parimat aega Jari-Matti Latvala, Tänak, Lappi ja Neuville sõitsid sama aja. 

Jari-Matti Latvala, Foto: @ToyotaSuomi twitter

Täna hommikul alguse saanud Sardiinia ralli testikatse oli 3,51 kilomeetrit pikk. Katse olud olid niisked ja see valmistas mõnele sõitjale raskusi. Kiirem aeg Latvalale, Paddon kaotab 0,8 sekundit ja Neuville, lappi ja Tänak kolmas 0,9 sekundiga.

„Võrreldes eilse õhtuga pole suurt midagi muutunud. Proovisime auto juures juba teada asju, et olla ralli ajal asjades kindel. Sõidame terve aasta üksteise vastu ja seepärast on üllatada väga keeruline. Teiste aegade jälgimine pole seepärast oluline. Mina testikatsel riske ei võta. Oluline on mõtelda, et kõik toimiks.“ ütles Tänak

Maailmameister jaoks ei sujunud testikatse nii nagu peaks. Ogier vajus esimesel läbimisel ühes vasakurvis natukene kurvist välja, riivas auto parema küljega valli ning suundus tagasi hooldusalasse, et auto üle vaadata ja purunenud jupid vahetada. Mikkelsen tegi samuti esimesel läbimisel sõiduvea.

#WRCShakedown Rally Italia 2018 🏁Jari-Matti Latvala [ Toyota Yaris WRC] fue el más rápido En este 📽 vemos el pequeño despiste de Suninen, el Trompo de Neuville, también un error de Mikkelsen … Sébastien Ogier también tuvo 2 pequeñas salidas #RallyItaliaSardegna 🇮🇹 1️⃣Latvala 1:56.22️⃣Paddon +0.8 3️⃣Neuville +0.94️⃣Lappi +0.95️⃣Tänak +0.96️⃣Ogier +1.47️⃣Evans +2.28️⃣Suninen +2.89. Mikkelsen 10. Breen

Posted by WRC Rally Paraguay CODASuR on 7. juuni 2018. a.

 

Ralli esimene kiiruskatse sõidetakse täna kell 19.


Vasta