Kairi Rondo
Kairi Rondo

Juba sel pühapäeval 10.mail toimub Erki Spordi superkrossi karikasarja viies etapp auto24ringil, kus peale traditsiooniliste superkrossi autodele, näeme võistlemas ka Lätlaseid Volgadel.

Tänavu liitus Volga klassiga esimene Eestlane ja naisterahvas Kairi Rondo. Kes mäletab TV3 olevat saadet “Volgadega ümber musta mere”, siis sealt juba tuttav punane Volga hakkab lätlastega võidu kihutama.

“Esimest korda ringraja Volgaga sõites oli mu suu nii kõrvuni, ma olin nii vaimustuses” muigab Kairi. “Juba ainuüksi mõte sellest, et tegemist on Volgaga, toob naeratuse suule”.

Kairi Rondo
Kairi Rondo

“Ma olen südamest tänulik Erki Spordile selle suurepärase võimaluse eest, sest ma olen ammu unistanud autoga võidu kihutamisest.”

Stardis on eelnevatel kordadel olnud ca 26 masinat. Seni veel ainult lätlased, kuid loodame, et sinna lisandub peale Kairi veel teisigi eestlasi.

“Meie sarja viiendale etapile lisavad tublisti värvi lõunanaabrid, keda näeme kihutamas Volgadel ja 1600 ning 1300 ccm mootoritega varustatud Ladadel,” rääkis Erki Spordi president Eiki Eriste. “Nostalgialembestele autospordifännidele  on kindlasti meelepärane taas nautida ajalooliste vormelautode sõite.”

Kellel nädalavahetuse plaanid tegemata, siis päikeselist pühapäeva saab nautida audrus, auto24ringil. Rohkem infot: www. superkross.ee