Kas Tänak suudab kaitsta mullust Sardiinia ralli triumfi?

0
932

Ott Tänak – Martin Järveoja Foto: toyotagazooracing.com

Ralli maailmameistrivõistlused randuvad sel nädalavahetusel maalilisel vahemeresaarel Sardiinias, kus Ott Tänak võitis möödunud aastal esimese rallietapi. Tänakuga sel nädalal sponsorluslepingu sõlminud Betsafe  spordiennustusportaali analüütikute hinnangul on Tänak tugev konkurent koos Neuville ja Ogieriga esimesele kohale.

Tihedast konkurentsist väljub esikohaga analüütikute hinnangul napilt sarja uus üldliider Thierry Neuville koefitsiendiga 3,50, Tänak tihedalt kannul koefitsiendiga 3,75. Kolmandat kohta ennustatakse Sebastien Ogierile koefitsiendiga 4,00.

Betsafe’i Baltikumi turundusdirektori Kaido Ulejevi sõnul on Tänakuga sponsorlepingu sõlmimine portaalile märgilise tähtsusega. „Ott Tänak esindab tipptasemel sporti, vastupidavust, töötahet ja kirge spordi vastu – kõiki väärtusi, mida Betsafe brändina toetab. Tema tähelend on olnud peadpööritav ning usume, et see on vaid algus,“ lisas Ulejev.

Ulejevi sõnul on rebimine top kolme vahel ülitihe, mistõttu võivad kõige pisemad faktorid saada määravaks ning tõde selgub alles Sardiinia käänulistel radadel.

Sardiinia on Tänaku jaoks kahtlemata märgiliseks paigaks rallikarjääris.  2012. aastal tuli Sardiinias esimene poodiumikoht ning möödunud aastal esimene etapivõit.


Vasta