Kehalas toimuval rallikrossil on starti oodata 47 võistlejat

0
758

Homme, 2. juunil sõidetakse Olerex Eesti meistrivõistlused rallikrossis 2018 hooaja kolmas etapp Kehalas. Neljas võistlusklassis (lisaks ka kaks juuniorklassi) on võistlustulle oodata nelikümmend seitse võistlejat.

Foto: Mari Kirss/Ralli.ee

Võistluspäeval saab aegu jälgida lehelt http://mylaps.ee/online.
Tulemustega saab aga kursis olla lehel https://speedhive.mylaps.com/Events/1534464.

Võistlus algab kell 10:00. Sõidetakse esimene ning teine eelsõit, misjärel toimub boksialas umbes kahekümne minutiline autogrammide jagamise sessioon. Järgneb kolmas eelsõit ning kolme sõiduvooru põhjal selguvad võistlejad, kes sõidavad poolfinaalides (vähese osalejatega võistlusklassides ei toimu). Ning mõlemast poolfinaalist kolm parimat stardivad finaalis, mis kolmanda etapi paremusjärjestuse seab. Stardijärjekord nii poolfinaalides kui finaalis on järgmine: TouringCar, Super1600 (sh Junior1600), Crosskart Xtreme (sh Crosskart Xtreme Junior) ning SuperCar. Autasustamine toimub peale võistlussõitude lõppu.

Võistlejate nimekirjaga saab tutvuda allpool.

Super1600

  1. Gleb Bogdanov (Yellow Racing)
  2. Arvo Kask (Reinsalu Sport)
  3. Andre Kurg (Reinsalu Sport)
  4. Erki Lind (Reinsalu Sport)
  5. Riho Loit (Reinsalu Sport)
  6. Arnis Odins (TT Motorsport)
  7. Sven Oras (Yellow Racing)
  8. Georg Orr (Ligur Racing)
  9. Tõnu Peek (Ligur Racing)
  10. Tanel Raudsepp (Yellow Racing)
  11. Heinari Reinbach (Ligur Racing)
  12. Mihkel Varul (Ligur Racing)
  13. Janno Õis (Vändra TSK) – sarja liider

Junior 1600

  1. Robin Altosaar (Lepp Motors)
  2. Andreas Aulik (Queks Racing)
  3. Laur Johannes (Yellow Racing)
  4. Martin Juga (Queks Racing)
  5. Armin-Marlon Mängel (Vändra TSK)
  6. Marko Andreas Muru (Erki Sport) – sarja liider
  7. Romet Reisin (A2 Racing)

Touringcar

  1. Andreas Aruaas (Yellow Racing)
  2. Jüri Azarov (Vändra TSK)
  3. Alo Hintser (Yellow Racing)
  4. Andrus Karu (Yellow Racing)
  5. Stein Karu (Samsonas Motorsport)
  6. Martti Mänd (Kaur Motorsport)
  7. Rommi Pukk (Ligur Racing)
  8. Rauno Rappu (Yellow Racing)
  9. Kajus Samsonas (Samsonas Motorsport)
  10. Margo Soomets (Ligur Racing) – sarja liider
  11. Siim Sündema (Tikkri Motorsport)
  12. Kalmer Vaht (Erki Sport)
  13. Silver Viilas (Yellow Racing)

Crosskart Xtreme

  1. Vahur Mäesalu (Reinsalu Sport)
  2. Eero Nõgene (CKR Estonia)
  3. Alar Palla (CKR Estonia)
  4. Toomas Sepp (ALM Motorsport)
  5. Liis Talivere (Reinsalu Sport)
  6. Madis Vanatoa (Reinsalu Sport)
  7. Ruve Veski (Elea Racing) – sarja liider

Crosskart Xtreme Junior

  1. Joosep Ralf Nõgene (CKR Estonia) – sarja liider
  2. Sander Sepp (CKR Estonia)

Supercar

  1. Ameriico Jõffert (Erki Sport)
  2. Ain Laiverik (Printsport)
  3. Seido Nõmmküla (Lepp Motors)
  4. Raini Roomets (Lepp Motors)
  5. Andri Õun (Reinsalu Sport) – sarja liider

Kogu info (ajakava, asukoht, piletid jms) ürituse kohta on leitav www.rallikross.ee.

Foto: rallikross.ee