Ken Torn lõpetas elu esimese asfaldiralli kuuendana

0
929

Ken Torn – Ken Järveoja Foto: facebook.com/KenTornOfficialFanpage

“Nagu võis ka oodata, oli tegu väga keerulise ralliga. Igasugused eelnevad kogemused tulevad siin vägagi kasuks, aga kahjuks on meil asfaldil sõitmise kogemusi võrreldes enamike kaasvõistlejatega üpris vähe. Lisaks tuleb tõdeda ka fakti, et sel korral istus kõrvalistmel Kuldari asemel Ken Järveoja ning veidi kulus aega ka koostöö lihvimisele. Sellegipoolest suutsime iga kilomeetriga areneda ja aina kiiremini sõita.” rääkis Ken Torn.

“Ralli viimane päev sujus võrreldes eelmise kahe päevaga meie jaoks väga hästi. Iga kilomeetriga proovisin midagi uut ja üritasin sõidujoont parandada ning kiirust kasvatada. Kui õiged sõiduvõtted kätte saab, siis on see pinnas vägagi nauditav.”

“Ralli alguses seadsime endale eesmärgiks kõik katsed lõpuni sõita, koguda niipalju infot ja kogemusi kui vähegi võimalik ning tekitada arusaam, mida asfaltil sõitmine endast kujutab. Lõppkokkuvõttes sai eesmärk rohkem kui täidetud ja tulevikuks võtame siit kaasa väga hea kogemustepagasi, millele toetudes saab hakata arendama kiirust ja stabiilsust, et võidelda tulevikus juba poodiumikohtade eest.”

“Järgmiseks ralliks on Portugal, kus pinnaseks on kruus ning see peaks meile olema palju tuttavam ja kodusem. Suured tänud kõikidele toetajatele ja fännidele, tänu kellele on see unistus võimalikus saanud!”

JWRC Videoülevaade: