Kihlveokontor: Ott Tänak jätkab Portugalis võidulainel

0
1280

Foto: toyotagazooracing.com

Eelmisel rallil oma kolmanda etapivõidu võtnud Ott Tänak jõuab Betsafe’i spordiennustusportaali analüütikute hinnangul poodiumi kõrgeimale astmele ka eesootavatel Portugali kruusateedel. Teisele kohale jääb koefitsientide järgi napilt Neuville ning kolmandale Ogier.

Möödunud aastal Portugali rallil suurepärast kiirust näidanud, kuid sõiduvea tõttu esikolmikust välja langenud Tänakule ennustab Betsafe tänavu Neuville’i ees nappi võitu. Juba Argentiina ralli tõestas Toyota head kiirust kruusal, kuid selle etapi kiiruskatsed sobivad Tänakule veelgi paremini. Eestlase võidukoefitsiendiks on portaal arvutanud 3,00, mis viitab tema 33-protsendilisele võidutõenäosusele.

Thierry Neuville on sellel rallil kahtlemata Tänaku suurimaks konkurendiks, sest viimased etapid on näidanud, et sarnaselt Toyotale ei maksa kahelda ka Hyundai kiiruses. Belglase võidukoefitsiendiks on 3,15, mis tähendab, et Tänaku ja Neuville’i vahel võib kuni ralli viimaste sekunditeni näha põnevat duelli.

Kolmandale kohale ennustab Betsafe valitsevat maailmameistrit ja lausa viiel korral Portugali ralli võitnud Sebastien Ogier’i, kelle võidukoefitsient on hetkeseisuga 5,50. Esiviisikuse mahuvad tõenäoliselt veel Jari-Matti Latvala ja Andreas Mikkelsen, vastavalt koefitsientidega 7,00 ja 8,00.

Panustamine WRC rallile on avatud Betsafe’i portaalis.


Vasta