Lääne-Eesti rahvaralli teine etapp valiti tänavuseks parimaks võistluseks

0
1546

Foto: erakogu
Foto: erakogu

Ilma poolest haruldane laupäev oli Kiltsi lennuväljale Lääne-Eesti rahvaralli hooldusalasse toonud märkimisväärse hulga võistlejaid ning kaasaelajaid. Toimus tänavuse rahvaspordihooaja viimane võistlus, mis sujus tõrgeteta, kirjutas Lääne Elu.

Registreerus 72 autot aga viimaste päevade häälestus jättis registreerimislehele 68 autot,millest läbis tehnilise kontrolli ja sai starti 65. Enne võistlust olid paljudes klassides poodiumikohad lahtised.

Kuna võistlus oli Uno Aava rändkarikale, siis oli Aava isiklikult kogu võistluse jooksul kohal. Koos rajameister Arvo Arulaga läbis ta ka katseid ning jäi võistlusega rahule.

ADDINOL Lääne-Eesti rahvaralli II Uno Aava rändkarikale tulemused leiate siit.

Vaata ka galeriid toimunud võistlusest:

3 2 1

Käesolev aasta oli rahvarallide vaene aasta. Korraldati kolm võistlust ja needki kõik Läänemaal. Juunis ja septembris korraldas rahvaralli Igaühe Terviseklubi, Kiired ja Õlised aga augustis.

Kiire päeva võttis kokku õhtul toimunud hooaja lõpupidu Promenaadi hotellis, kus sõitjaid ja nende kaaskonda ootas tagasihoidlik külmlaud ja välja teenitud autasud 2014. aasta eest.

Vaata ka galeriid toimunud ürituselt:

3 2 1

Tänavu valiti erinevalt eelmiste aastatega ainult üks parim rahvaspordivõistlus ja äsjase võistluse korraldajate suureks rõõmuks ja üllatuseks valisid sõitjad ja abilised just viimase ADDINOL Lääne-Eesti rahvaralli II Uno Aava rändkarikale tänavuse aasta parimaks võistluseks.

Selline tunnustus paneb korraldajate õlale suurema vastutuse edaspidiste võistluste osas. Edasi on vaja korraldajatel ja Autospordiliidul maha istuda ja 2015. aasta suhtes kokkuleppele jõuda, sest uus hooaeg algab juba 20. detsembril.

Läänemaa Vigursõidu 2014. aasta sari lõpetatakse 5. oktoobril Kiltsi lennuväljal. Selleks võistluseks saab juba praegu registreeruda.

Kalle Kruusma, Igaühe Terviseklubi