Mehhikos WRC sarja naasev Loeb ei sea suuri sihte ning läheb võistlust nautima

0
842

Sebastien Loeb Foto: WRC.com

Sebastien Loeb, kes naaseb WRC sarja järgmisena toimuval Mehhiko etapil, ütles Red Bull väljaandele antud intervjuus, et ei taha endale liiga palju pingeid panna ja soovib lihtsalt võistlust nautida.

Üheksakordne autoralli maailmameister osales viimati WRC sarjas 2015. aastal. Viimastel aastatel on 43. aastane prantslane osalenud sellistes sarjades nagu WTCC, rallikrossi MM ja Dakari ralli. Sellel aastal teeb ta kaasa WRC sarjas Citroeni meeskonnas kolmel etapil, Mehhokos, Korsikal ja Hispaanias.

“Olen võistelnud mitmes erinevas sarjas, aga tunne mida ralliauto pakub ja selle kiirus on midagi väga erilist. Lisaks, uued autod tunduvad väga head ja kiired,” vastas Loeb küsimusele, mis on tagasituleku põhjus.

Veel rääkis prantslane, et kuna tema jaoks on 2018 aastal kõige tähtsam Rallikrossi MM-sari, siis tuli valida osalemiseks sellised WRC etapid, mis ei kattu rallikrossi sarjaga. Kuna soov oli sõita kindlasti kruusal, siis Mehhiko sobib selleks ideaalselt, Korsika on koduralli ning Hispaanias on talle alati meeldinud võistelda.

 

Kui paljud rallifännid kindlasti ootavad, et vanameister võitleks võidu nimel, siis Loeb ise nii suuri sihte endale ei sea. “Ma tean, et see ei saa olema lihtne minu jaoks, sest ma ei tunne veel eriti neid uusi autosid. Ma ei pane endale mingit kindlat eesmärki, vaid tahan lihtsalt nautida võistlust.”

Mehhiko ralli sõidetakse 8 – 11 märts.

Lisainfot ning ajakava saad vaadata SIIT

 


Vasta