Neuville rullus testikatsel kuus korda üle katuse

0
682

Belglane Thierry Neuville oli läbimas kolmandat korda 4.60 kilomeetri pikkust Konzi testikatset kui ta peale 1.70 kilomeetrit topelt vasakus kurvis teelt välja sõitis.

Hyundai Motorspordi pressiesindaja ütles, et Neuville rullus üle katuse kuus korda. Neuville ega kaardilugeja Nicolas Gilsoul vigastada ei saanud.

Autol on Gilsouli poolel tugevad kahjustused, aga tema meelest viinamarjapõõsad natuke pehmendasid väljasõitu.

Hyundai i20 viiakse tagasi Trieri service park’i, kus meeskond üritab autot parandada eelolevaks võistluspäevaks, mis algab homme. Õnneks ei ole vajalik auto osalemine täna õhtusel starditseremoonial ja nii juht kui ka kaardilugeja võivad jalutada üle poodiumi.

Jari-Matti Latvala oli kiireim ning lisaks hõivas Volkswageni meeskond testikatsel kolm esikohta. Soomlane oli kiireim neljandal testikatse läbimisel.

Kris Meeke CitroenDS3’ga lõpetas neljandana. Saksamaa ralli 2013. aasta võitja Dani Sordo saavutas aga viienda koha, kaotades liidrile 2,2 sekundit, kuues oli Mikko Hirvonen ning seitsmendat kohta jagavad Robert Kubica ning Thierry Neuville. Robert Kubical õnnestus seitsmes koht saada vaatamata väikesel probleemile käsipiduriga.

neuville

POSITION DRIVER TIME
1. Jari-Matti Latvala 2min 20.8sec
2. Sébastien Ogier + 0.5sec
3. Andreas Mikkelsen + 1.1sec
4. Kris Meeke + 1.7sec
5. Dani Sordo + 2.2sec
6. Mikko Hirvonen + 2.9sec
7= Robert Kubica + 3.1sec
7= Thierry Neuville + 3.1sec
9. Mads Østberg + 3.3sec
10. Elfyn Evans + 4.4sec

wrc2 testikatse


Vasta