Põrgukuumuses peetud krosskartide karikavõistluste etapi võitis Laur Langeproon

0
1286

Tarvastu motoklubi Raassilla krossirajal Viljandimaal peeti maha pühapäeval, 27. mail krosskartide karikavõistluste kolmas etapp.

Lisaks krosskartidele olid stardis ka superkrossi masinad mitmes erinevas võistlusklassis. Kuum ja päikesepaisteline ilm tõi küll pealtvaatajaid, kuid sõitjatel oli kuuma ilmaga üpriski rakse. Päeva alguses segas sõitjaid ka tugev tolm, mis õhtuks siiski tänu tihedale kastmisele kontrolli alla saadi.

Nagu traditsiooniks on saanud oli kvalifikatsioonis jällegi kiireim Davis Tobiass, kes sellel hooajal kõigil etappidel kvalifikatsioonid võitnud. Ka esimeses sõiduvoorus ei jätnud Tobiass teistele palju hingamisruumi ning võttis sõiduvõidu. Teises eelsõidus segati aga juba kaarte ning väga kiiret minekut näitas Marti Sepp, kes puhta sõiduga kindlalt teise vooru võitis.

Finaaliks oli seega kõik veel lahtine ning keegi ei osanud ennustada, kes võiks võita. Hästi sai finaalis minema päeva mitte kõige paremini alustanud Laur Langeproon, kellel tihedalt kannul Davis Tobiass. Tobiass üritas küll igas kurvis nõelata, kuid seekord jäi napilt peale Laur Langeproon.

Finaal lõpetati järjestuses:
I – Laur LANGEPROON
II – Davis TOBIASS
III – Marti SEPP
4. Peep LANGEPROON
5. Karl Martin MILISTE
6. Eero MARNAT

Krosskartide karikavõistlused jätkuvad juba juulis!
Rohkem infot: www.krosskart.ee


Vasta