Rahvaralli viimane etapp toimub Läänemaal

0
900

Foto: Rain Jõesaar
Foto: Rain Jõesaar

20 septembril toimub selle hooaja viimane rahvaralli etapp, ADDINOL Lääne-Eesti rahvaralli 2014 II Uno Aava rändkarikale. Korraldaja klubiks on MTÜ Igaühe Terviseklubi.

Võistlus toimub Ridala valla teedel ja võistluskeskus asub Kiltsi lennuväljal. Ralli saab alguse Laupäeval kell 10:45 kui esimene auto stardib ralli esimesele osale kogupikkusega 30,94km, millest 12,64 on kiiruskatsed. Ralli teine ring saab alguse kell 13:38 ja kiiruskatseid kogupikkusega 13,52 km.

Rahvaralli viimasele etapile on hetkeseisuga registreerunud 37 ekipaazi. Võistlejate registreerimine lõppeb 15. septembril kell 18:00. Arvestades rahvasportlaste viimase hetke registreerumise traditsiooni, saab see number lõpuks olema kindlasti mitu korda suurem.

Võistluste ametlik finiš ja autasustamine on kell 16:13 Kiltsi lennuväljal.

Peale võistlust on oodatud kõik rahvaralli sportlased Baltic Hotell Promenaadi, kus tehakse kokkuvõtteid lõppevast 2014 hooajast kõigis toimunud sarjades. Aasta kiiremad saavad oma teenitud autasud Eesti Autospordiliidu Karikavõistluste arvestuses nii rahvasprindis kui ka rahvarallis, Lääne regiooni MV, Hepa Premia rahvasprindi karikavõistluste (Hepa Cup), SU klassi karikavõistluste ja Moskvich Liiga Suure karika, Rahvaralli karika ja Sprindi karika arvestuses. 

MTÜ Igaühe Terviseklubi annab teada, et kui kellelgi rahvasportlastest on huvi ööbimise kohta siis kohapeal on ka võimalik võtta endale tuba ja välja puhata.

Ilusat hooaja lõppu soovides: MTÜ Igaühe Terviseklubi

Lisainfo: http://www.rahvasport.eu/

Võistluse info ja registreerumine