Foto: Hoonigan Racing Division

Mitmekordne rallikrossi MM-sarja etapivõitja ja kahekordne Euroopa RX Super1600 meister, Andreas Bakkerud, on huvitatud osalemisest järgmisel hooajal WRC-2 sarjas, kui ei leia endale meeskonda rallikrossi mm sarjas.

Bakkerud pidi järgmisel hooajal jätkama rallikrossi MM-sarjas Ken Block’i Hoonigan Racing Divisioni meeskonna sõitjana, kuid eelmisel kuul teatas meeskond ootamatult, et loobub järgmisel aastal sarjas osalemisest.

Kuigi 26-aastase Norraka soov oleks jätkata ja saada World RX sarja meistriks, on ta teise variandina kaalumas ka WRC-2 sarjaga liitumist.

Andreas Bakkerud, HockenheimRX, Foto: Hoonigan Racing Division

“Ma olen rääkinud peaaegu iga meeskonnaga (World RX sarjas) kuid paljud neist veel ei tea, mida nad teevad järgmisel aastal,” ütles Bakkerud väljaandele Autosport.com

“Hetkel on veel november ja järgmine hooaeg saab alguse alles aprillis, nii et hetkel on veel natuke aega midagi allkirjastada, kuid me töötame kindlasti selle nimel.”

“Ma olen tegelikult plaaninud helistada ka M-Spordi meeskonna juhile, Malcolm Wilsonile, et teha täis hooaeg WRC2 sarjas ja liituda uuesti rallikrossiga, kui on õige aeg.”

“Ma kaalun hetkel kõiki variante.”

Bakkerud proovis Ford Fiesta R5 ralliautot esimest korda Castle Combe’i rallipäeval septembris.

“Kuid rallikrossi jäämine on kindlasti minu peamine eesmärk, ma tahan sõita täis hooaja, kuid see peab olema teatud tingimustel.”

“Pean leidma võiduvõimelise meeskonna, kellel on samad eesmärgid ja sihid nagu minul.”

 

“Ma tõesti soovin jätkata rallikrossi sarjas, seega oli suur pettumus, et ma ei saa jätkata koos Ken Blockiga.”


Vasta