Sébastien Ogier & Elfyn Evans – M-Sport 2018

0
1210

Täna avalikustati lõpuks kauaoodatud uudis. Sébastien Ogier ja Elfyn Evans on M-Sporti sõitjad 2018. hooajal.

M-Sporti tegevjuht Malcolm Wilson teatas: “Lepingud Ogieri ja Evansiga on meeskonna jaoks suurepärane uudis. Oleme selle eesmärgi nimel kaua töötanud ning nüüd, kui see on saavutatud, saame oma pilgud pöörata uueks hooajaks valmistumisele.”

Sébastien Ogier ütles: “Tore on lõpuks teatada meie plaanidest 2018. aastal. See mis me koos antud hooajal saavutasime oli fantastiline. Me tahaks nii jätkata ka järgmisel aastal, et kaitsta tiimi saavutusi. See hooaeg oli väga põnev ja läbi aegade üks tasavägisemaid. Ralli tekitab minus veel meeletult emotsioone ja ma tahan kindlasti sellest osa saada järgmisel hooajal. See tegi valiku lihtsaks ja me töötame kõvasti, et järgmisel hooajal sama saavutada.”

Pilt: @M-Sport

 

Elfyn Evans ütles:  “Pärast imelist hooaega kogu tiimi jaoks on rõõm, et oleme järgmisel aastal M-Sportis tagasi. Pärast esimest võitu oleme valmis astuma järgmise sammu. Arvan, et tulemas on jällegi põnev hooaeg meie jaoks. Pean tunnistama, et ei jõua ära oodata kuni oleme taas rooli taga Monte-Carlos. Peale jõule testime antud ralli jaoks ja tahame olla täiesti kindlad, et kõik sujub.”

Pilt: @M-Sport