Veoautokross saab nimisponsori

0
898

Foto: Urmo Sibul – Ralli.ee

Veoautokrossi sari on 2018. aastaks käed löönud Liqui Moly (hääldus: likvi moli) Eestiga ning tuleb igal Eesti pinnal korraldatud etapil välja auhindadega esikolmikule. Lisaks varasemate aastate mullijookidele ja väikestele meenekarikatele lisandub võitjate meeleheaks erinevaid Liqui Moly tooteid, mida kasvõi järgmistel etappidel testida saab.

Liqui Moly Eesti esindaja Madis Altroff’i sõnul on mõne sarja nimisponsoriks olemisest mõtteid mõlgutatud juba mõnda aega, kuid kui veoautokross jutuks tuli, läks asi mõtetelt kiirelt tegudele ning 2018. aastal hakkab sari kandma nime Liqui Moly Eesti Meistrivõistlused Veoautokrossis.

Tehnikasporti panustamist on Liqui Moly Eesti alati oluliseks pidanud, kuna Eesti
tehnikasportlased on seda väärt. Lisaboonusena saab tooteid testida ka äärmuslikemates oludes, nimelt täistuuridel üürgavates mootorites. Lisaks veoautokrossisarjale on toetust võimaldatud ka ralli-, rallikrossi-, motokrossi- ja kartide sõidumeestele. Väiksemaid projekte on veel kuhjaga, kus õlide vastupidavus proovile pidevalt pannakse.

Koostöös Liqui Moly Eestiga puhutakse uued tuuled sisse ka Autokrossi Facebooki
fännilehele ning infot võistlusest jagatakse ka raadio kaudu.

Infot veoautokrossi sarja kohta leiab leheküljelt www.autokross.ee ja Facebooki lehelt https://www.facebook.com/Autokross/

Foto: Urmo Sibul – Ralli.ee

Liqui Moly pakub üle maailma ainulaadselt laia, umbes 4000 tootega valikut autotööstuses vajalikke keemiatooteid: mootoriõlid ja lisaained, määrded ja pastad, spreid ja autohooldus, liimi- ja tihendusained. 1957. aastal asutatud Liqui Moly arendab ja toodab ainult Saksamaal. Seal on ettevõte lisaainete turul võitmatu liider ning on valitud suurimate ajakirjade lugejate poolt juba 7 aastat nende eelistatuimaks õlibrändiks.

Veiki Ojaperv


Vasta