Villa Müllerbeck Otepää rahvasprint sõidetakse 04. veebruaril 2017 a. kus sellel aastal jagatakse Otepää etapil kiirematele autosportlastele ka kõikide suuremate rahvaspordi karikasarjade punkte.

Marko Koosa, Otepää rahvasprindi 2017 võistluste juht: „Hea meel on, et Otepääle on saabunud lõpuks talv ning maha sadanud lumi annab meile võimaluse korraldada talvistes oludes võidusõit. Võistlusrada on täies ulatuses kaetud lume ja jääga ning loodame, et võistluspäevaks on raja ääres kõrged lumevallid. Sellel aastal on kasutusel uudne võistlusformaat, kus ühes voorus tuleb võistlejatel läbida kaks erinevat 3km kiiruskatset. Kogu võistlusrada on kokku veidi üle 18 km. Hetkel on avatud võistlustele eelregistreerimine, mis lõpeb veebruari alguses. Võistlusraja täpse asukoha avaldame võistlusnädala alguses ning üritus on pealtvaatajatele tasuta”

Võistlussõitudega alustatakse laupäeval 10:00. Parimatele pilootidele on auhindadeks suured karikad ja vahuveinid. Osalejatele pakume traditsiooniliselt rikkalikku auhinnalauda, kus jagub auhindasid kiirematele ja kindlasti läheb võistlejate vahel jagamisele hinnalisi loosiauhindasid meie toetajatelt.

Auhinnalaua eest on hoolitsenud: Eco Oil kümblustünni ja toodetega, Ugandi Resto kinkekaartidega, ööklubi Comeback üllatusauhinnaga, Otepää Winterplace kinkekaartidega, Makserv OÜ toodetega, Gustav kondiitrid tortidega, Red Bull toodetega, Aasta Auto AS auhindadega. Suure panuse annavad võistluse toimumiseks Otepää vald ja võistluste ametlik majutuspartner Villa Müllerbeck.

Osalejate nimekiri: http://www.autosport.ee/rallyreg/?page=27&race_id=373&

Võistlustele saab registreeruda interneti aadressil http://www.autosport.ee/rallyreg 

Lisainfot võistluse kohta leiab aadressidelt www.facebook.com/rahvasprint 


Vasta