Robert Virves loodab rahva abil kodusel WRC-rallil debüteerida

20-aastane rallitalent Robert Virves otsib toetajaid, et teha kaasa Rally Estonial Junior WRC debüüt Ford Fiesta võistlusmasinaga.

Virves tõestas oma talenti ka eelmisel hooajal ning krooniti oma karjääri esimesel täishoojal Eesti meistritiks klassis EMV3 ja Läti meistriks nii juuniorite arvestuses kui ka LRC3 klassis. Lisaks tunnustati teda hooaja lõpus noor-rallisõitja tiitliga. Peale Viru rallit on ta juuniorite arvestuses Eesti meistrivõistluste liider.

Septembris Lõuna-Eestis toimuv Rally Estonial teevad kaasa ka Junior WRC klassi sõitjad. Sõita tuleb M-spordi poolt ettevalmistatud autoga ning kasutada selle tiimi hooldemeeskonda. See tagab sarjas sõitjatele võrdsed tingimused. Kokku on osalejaid antud klassis vähemalt 16.

Kuna selline võimalus on koju kätte toodud, tuleb teha kõik, et minna starti ja ennast maailmale tõestada. Rally Estonia planeeritud eelarve on aga umbes 30 000 eurot. Tänaseks on heade annetajate abiga kogutud 8570.32 eurot.

“See annaks võimaluse enda kiirust võrrelda Junior WRC sarjas sõitvate noortega ja kui õnnestub teha vähegi korralik tulemus, siis loodetavasti on sellest tulevikuks palju kasu.” ütles Virves

Igal toetaja nimi kleebitakse ralliautole.

Toetuse saab kanda rallisõitja MTÜ-le.
RV MOTORSPORT MTÜ

EE881010220281037222
Selgitus: Rally Estonia kingitus

Telli teavitus
Teavita mind
guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare

Sarnased Uudised

Nädala Top

Ajaloonurk

Ralli.ee meened

Viimased Uudised

Tere Tulemast Tagasi!

Logi Sisse

Registreeru kasutajaks

Fill the forms below to register

Taasta parool

Parooli lähtestamiseks sisestage oma kasutajanimi või e-posti aadress.

0
Meile meeldiks kuulda teie arvamust, palun lisa kommentaarx
()
x