WRC kogemustega Valeri Gorban osaleb kõigil Eesti autoralli meistrivõistluste etappidel

0
1645

 

Valeri Gorban Foto: http://eurolamp-wrt.com – RALLYPIXELS

Juba palju aastaid WRC sarjas osalenud ning eelmisel aastal WRC Trophy klassis teise koha saanud Valeri Gorban – Sergei Larens ja Eurolamp World Rally Team,  ei osale algaval hooajal MM-sarjas. Meeskonna sõnul tehakse aastane paus, et välja valida uus auto millega edaspidi osaleda maailmameistrivõistlustel.

“Me teeme pausi MM-sarjas selleks, et hoolikalt välja valida auto, millega tulevikus taas osaleda selles sarjas. Ja et meeskond ei kaotaks oma hetke vormi, otsustasime teha nn. aktiivse pausi,” jagas oma plaane tulevaks hooajaks, Valeri Gorban.

“Sel aastal osaleme kõikidel Eesti meistrivõistluste etappidel, sest see on suurepärane meistrivõistlus – suurepäraste etappidega. Lisaks on võistluste korraldamine väga kõrgetasemeline ja osalejate seas on väga tihe konkurents. Niisiis, ilmselgelt ootame väga tihedat ja huvitavat hooaega. Ma olen kindel, et nii meie ega meie fännid ei pea pettuma! ”

Valeri Gorban FIA WORLD RALLY CHAMPIONSHIP 2017 -WRC Portugal – RALLYPIXELS

Ukrainlane Valeri Gorban osales eelmisel aastal ka Taru Rallil, kus kahjuks meestel väga hästi ei läinud ja tänu erinevatele probleemidele lõpetati üldarvestuses alles kolmekümne kuuendal kohal.

2018. aasta Eesti meistrivõistlused koosnevad seitsmest etapist, millest neli ühtivad Läti meistrivõistlustega ning kaks etappi toimub Lätis.

Eesti meistrivõistlused saavad alguse Lätis – ALŪKSNE Ralliga, 19-20 jaanuaril, kuhu on hetkel registreerunud 98 võistkonda!


Vasta