Kasutajatingimused

Tingimused ja reeglid

RALLI.ee ja RALLIRAHVAS.ee veebilehekülge külastades nõustute Te alljärgnevate tingimustega ilma ühegi tingimuse ja piiranguta. Alljärgnevate tingimustega mittenõustumise puhul ei ole veebilehe kasutamine Teile lubatud.

RALLI.ee ja RALLIRAHVAS.ee veebilehekülje sisu on kaitstud autoriõigustega © 2023 RS Meedia OÜ.

RALLI.ee leheküljel sisalduva informatsiooni reprodutseerimine, kopeerimine, tsiteerimine ja levitamine võib toimuda vaid RS Meedia OÜ nõusolekul. RALLI.ee avaldatud materjalide kasutamiseks pöörduge palun e-maili aadressil info@ralli.ee

Veebilehe ja selle sisu kasutamine on lubatud isiklikul, mittetulunduslikul eesmärgil. Pressiteadete ja muude avaliku teabena käsitletavate dokumentide kasutamine avalikus teabevahetuses on lubatud, kui märgitakse ära kasutatava info allikas.

Käesoleva veebilehe kasutamine toimub “nagu on” ja “nagu saadaval” põhimõttel. RS Meedia OÜ teeb kõik endast oleneva, et selle saidi lehekülgedel sisalduv informatsioon oleks korrektne. Seetõttu jätab RS Meedia OÜ omale õiguse teha veebilehtede andmetesse ilma ette teatamata muudatusi.

Käesolevate lehekülgede kättesaadavuse, täpsuse, usaldusväärsuse ja sisu suhtes ei anta mingeid otseseid ega kaudseid garantiisid, samuti ei võta RS Meedia OÜ endale vastutust mistahes otseste või kaudsete kahjude eest, mis tulenevad käesoleva teenuse kasutamisest või võimetusest seda kasutada.

Kasutaja juurdepääsu lihtsustamiseks võib RALLI.ee  kasutada oma veebilehel viiteid saitidele, mille omanikeks või haldajateks on kolmandad osapooled.

Viite kaudu kolmanda osapoole saiti külastades tuleb teil tutvuda ning nõustuda selle kasutustingimustega. Samuti nõustute Te sellega, et RS Meedia OÜ ei oma kontrolli selle saidi sisu üle ning ei võta endale vastutust kolmanda osapoole saidil loodud ja avaldatud materjalide eest. Viide RS Meedia OÜ-le mittekuuluvale saidile ei tähenda seda, et RS Meedia OÜ annab heakskiidu kolmanda osapoole saidile, seal mainitud toodetele või teenustele.

Edastades materjale ükskõik millisele meie serverile – näiteks e-posti või veebilehekülgede kaudu –, nõustute Te järgmiste tingimustega:

a) Antud materjal ei sisalda ühtki seadusevastast või muul põhjusel avaldamiseks sobimatut sisuobjekti;

b) Te olete kõnealuse materjali omanik või omate piiramatut õigust meile selle edastamiseks, ning RS Meedia võib antud materjali tasuta avaldada ja/või kasutada seda või mis tahes selles kirjeldatud põhimõtteid ilma kaasneva aruandekohustuse või vastutuseta;

c) Te nõustute mitte võtma meie vastu meetmeid Teie poolt edastatava materjaliga seonduvatel põhjustel ning nõustute kompenseerima meile mis tahes kolmanda osapoole poolt seoses Teie edastatud materjaliga meie vastu võetavad meetmed;

RS Meedia ei saa kontrollida ega kontrolli kogu kasutajate poolt Ralli.ee  saidile edastatud infot ning ei ole sellise info eest vastutav. RS Meedia jätab endale õiguse taolist kasutajate poolt lisatud informatsiooni aeg-ajalt kontrollida ja ilma põhjendusi esitamata kõrvaldada.

RALLI.ee ja RALLIRAHVAS.ee keskkonnas ei ropendada, valetada, vassida, laimata ega teotada teiste au ega head nime. Keelatud on reklaamimaiguliste tekstide ja linkide lisamine.

Seetõttu võib RALLI.ee ja RALLIRAHVAS.ee omal äranägemisel ja igal ajal kõrvaldada kasutajate poolt edastatud sisu ja kustutada ettehoiatamata kasutaja konto kui ta on eksinud eelnevalt loetletud reeglite vastu.

RALLI.ee ja RALLIRAHVAS.ee veebilehte haldab RS Meedia OÜ

Tere tulemast tagasi!

Logi sisse oma kontoga

Hankige oma parool

Parooli lähtestamiseks sisestage oma kasutajanimi või e-posti aadress.