Mis on RALLI.ee?

RALLI.ee on rallientusiastide loodud veebileht, mille eesmärk on tuua rallisõpradeni võimalikult palju ralliga seotud uudiseid ja infot erinevate võistluste kohta meie sotsiaalmeedia kanalite (Facebook, Instagram) ning loomulikult ka meie veebilehele ja foorumi kaudu.

Kõik RALLI.ee toimetajad teevad kõike oma vabast ajast ning selle eest mingisugust kasu saamata. Seega ärge pane pahaks, kui tekstis koma ei asu seal, kus ta olema peaks või on mõnu muu viga tekstis. Tegemist ei ole professionaalsete ajakirjanike, foto- või videograafidega, vaid inimestega, kes teevad seda, mis neile meeldib ja nii hästi või halvasti kui nad oskavad – aitäh mõistva suhtumise eest!

Kui Teile meeldib see, mida me teeme, siis suurim tänu meie jaoks on see, kui külastad meie lehte rohkem kui kord aastas, loed kõiki meie uudiseid ja jagad neid ka enda sõpradega!

Meie eesmärk ei ole konkureerida olemasolevate autospordi veebilehtedega, vaid tuua lugejateni võimalikult palju infot meie sotsiaalmeedia kanalite, veebilehe ning foorumi kaudu ning proovime kajastada ka selliseid uudiseid, mida Eestis eriti ei kajastata. 

Kahjuks on meie lehel ka reklaamid, sest serveriga seotud kulud on väga suured ja muud võimalust kulude katmiseks me veel leidnud ei ole.

Kui Sul on ideid, ettepanekuid või soovid meid omal moel toetada ja aidata, siis ootame seda väga ja meiega saad ühendust võtta e-maili info@ralli.ee kaudu, kirjutades kellelegi konkreetsele meie meeskonnast või kontakteerudes meiega Facebooki lehel (RALLI.ee Facebook).

Meie meeskond & kontaktid:

Indrek Simmer, toimetaja / sotsiaalmeedia / fotograaf
info@ralli.ee

Mari Kirss, toimetaja / sotsiaalmeedia / fotograaf
mari@ralli.ee

Gevin Peet, toimetaja / sotsiaalmeedia
gevin@ralli.ee

Marleen Maask, toimetaja / sotsiaalmeedia / fotograaf

marleenmaask@gmail.com

Priit Pillak, toimetaja / sotsiaalmeedia / videograaf

priit260@gmail.com

Andrei Orlov, asjaajaja

 

Rain Jõesaar, fotograaf

Kaur Jasson, fotograaf

Vaata lisainfot ka meie Facebooki lehelt

 

Tere tulemast tagasi!

Logi sisse oma kontoga

Registreeru kasutajaks

Registreerumiseks täida all olevad väljad

Hankige oma parool

Parooli lähtestamiseks sisestage oma kasutajanimi või e-posti aadress.