See uudis ilmus enam kui 2 aastat tagasi. Mõned välislingid võivad enam mitte töötada, kuid uudise sisu on ajaloo tarbeks säilitatud.
Nädalavahetusel toimuvad Eestis vaid ilmastikukindlad e-autospordi võistlused, rahvusvaheliselt valmistuvad mitmed sarjad MM-hooajaks ja jätkub maratonrallide MM.
Nädalavahetusele planeeritud jäärajasõidu Eesti karikavõistluste kolmas ja neljas etapp jäävad Võrtsjärve jääle sulast tekkinud vee tõttu ära.
Eesti meistrivõistluste punktid on mängus pühapäeval toimuval e-autospordi S-Link GT-sarja kolmandal etapil. Esmaspäeval, 26. veebruaril avatakse nädalaks ajaks e-autoralli Eesti meistrivõistluste teise etapi rada, kavas on Arctic Rally.
Maratonrallide MM-punktid on mängus 25. veebruarini 2. märtsini toimuval Abu Dhabi Desert Challenge´il.
Vormel 1 MM-sarjas on reedeni (kaasa arvatud) käimas hooajaeelsed testid, millel saab pilgu peal hoida F1 TV vahendusel. Esimene MM-etapp sõidetakse 3. märtsil Bahreinis, samas alustab hooaega ka F2, kus eestlastest osalemas Paul Aron.
Uueks hooajaks valmistub ka kestvussõitude MM-sari, 24.-25. veebruarini toimuvad Kataris testipäevad, esimene võistlus on kavas samas 2. märtsil. Teste näitab WEC TV.

Kogu ralli sinu taskusKiiruskatsete kaardid koos navigeerimisega vaatamiskohtadesse, ajakavad ja osalejate nimekirjad. Ralli ajal jooksvad tulemused ja kogu rallirahva jutt ühes kohas.Ava Rallirahvas















