Millener M-Spordi loobumise jutust “Kas reporter oli midagi joonud?”

 

M-Spordi meeksonna tiimijuht Richard Millener sai kolmapäeval Korsika päevalehte lugedes paraja üllatuse.

Nimelt kirjutas väljaanne Corse Matin, et Pierre-Louis Loubeti sõnul M-Spordi meeskonda järgmisel aastal autoralli MM-sarjas ei näe. Prantslane andis mõista, et meeskond ei ole huvitatud Rally1 klassis jätkamisest, vaid kogu vaev pannakse eelseisva Dakari projekti nimel.

Briti meeskonna boss Millener polnud aga sellega sugugi nõus.


“Ma olin sellest loost üsna üllatunud. Võib-olla oli autor kodus midagi joonud. Ma ei oska seda teisiti kommenteerida, kui öelda, et see kindlasti ei vasta tõele,” rääkis Millener Soome väljaandele Ilta-Sanomat.

Fordidega võistlev M-Sport võttis käimasolevaks hooajaks rahalise riski, palgates meeskonna esisõitjaksOtt Tänaku. Eestlane on endiselt heas vormis, kuid tulemused pole peale Rootsi ralli võitu olnud see mida meeskond ootaks.

Millener kinnitab, et raskused ei ole meeskonna entusiasmi jätkamise suhtes kahandanud.

“Paneme kokku järgmise hooaja eelarvet. Selleks aastaks vajasime Tänaku tõttu suuremat eelarvet, aga seda mitte ainult et 12 kuud meeskonda arendada. Ford juba küsis meilt, et kas uudised vastavad tõele, kuid see on ka ainukene koht, kus selline pürgipealkiri oma jõudu näitas,” nähvas Millener.

“Oleme WRC-ga seotud olnud 25 aastat. Järgmise paari nädala jooksul saavad asjad paika ja mina ning Malcolm peame koosoleku. Selle punktini jõudmiseks on kulunud palju aega. Natuke on olnud ebaõnne, nii et MM-lahing pole enam reaalne, kuid pingutame endiselt,” ütles Millener.

 

Telli teavitus
Teavita mind
guest

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare

Sarnased Uudised

Järgmine postitus

Ralli.ee portaali majutab    Veebimajutus ja domeeni registreerimine Zones

WRC Uudised

Tänane Top

Tere tulemast tagasi!

Logi sisse oma kontoga

Hankige oma parool

Parooli lähtestamiseks sisestage oma kasutajanimi või e-posti aadress.

0
Meile meeldiks kuulda teie arvamust, palun lisa kommentaarx
()
x