Soome rallilegend mõisteti süüdi maksupettustes

607
Jagatud
8.7k
Loetud

 

Soome Ringkonnakohus mõistis Jari-Matti Latvala endisele kaardilugejale, Miikka Anttilale, maksupettuse eest tingimisi ühe aasta ja nelja kuu pikkuse vangistuse.

Süüdistuse kohaselt varjas Anttila maksuameti eest 2015., 2017. ja 2018. aastal saadud preemiaid. Kuna Anttila jättis deklareerimata tasusid kokku 612 000 eurot, jättis ta riigile tasumata makse suurusjärgus ligi 331 500 eurot.

Pärast pettuse ilmsikstulekut tasus Anttila maksud aastate 2015 ja 2018 eest. Kohtusse mineku ajal, oli veel pea pool maksuvõlast tasumata ehk umbes 164 000 eurot.

Kuritegude toimepanemise ajal oli Anttila tegev Jari-Matti Latvala kaardilugejana, kellega koos ollakse autoralli MM-sarja ühed kogenenumad võistlejad.

Kuna Anttila sõnul ei olnud tegu mitte tahtliku pettusega, vaid arusaamatusega ning on kõik kohtule ka ausalt ära rääkinud, jäeti vanglakaristus tingimisi.

Soome maksuamet võttis mõni aeg tagasi luubi alla ka Latvala sissetulekud. Detsembris ütles Latvala, et on tasunud kõik oma senised maksuvõlad, mida oli kokku ligi 4,5 miljonit eurot.

Allikas: iltasanomat.fi

 

Telli teavitus
Teavita mind
guest

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare

Sarnased Uudised

Järgmine postitus

WRC Uudised

Tänane Top

Tere tulemast tagasi!

Logi sisse oma kontoga

Registreeru kasutajaks

Registreerumiseks täida all olevad väljad

Hankige oma parool

Parooli lähtestamiseks sisestage oma kasutajanimi või e-posti aadress.

0
Meile meeldiks kuulda teie arvamust, palun lisa kommentaarx
()
x
Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Oled sa kindel et soovid tellimust tühistada?