Kas Teemu Suninen oleks sobiv kandidaat Craig Breeni asendamiseks?

 

Hyundai WRC meeskond on otsimas asendajat aprillis traagiliselt hukkunud Craig Breenile.

Portugalis kolmanda Hyundai roolis võistelnud Dani Sordo on öelnud, et ei sõida kindlasti kõikidel MM-etappidel, seega vajab meeskond enda ridadesse uut sõitjat.

“Teeme pikaajalist plaani, millele hakkame üsna pea mõtlema. Vähemalt paaril rallil vajame uut strateegiat. See hooaeg saab valitud sõitja jaoks olema hüppelaud tulevikku. Tahame aidata noori juhte, kuid seda tuleb teha õigel viisil. Ehitame seda strateegilisest vaatenurgast õigete kandidaatidega,” rääkis meeskonna juht Cyril Abiteboul.


Soome väljaande IltaSanomat arvates oleks parim kandidaat Breeni asendamiseks Teemu Suninen, kellele on juba Hyundais palju vastutust antud ja kes tunneb meeskonna töömeetodeid.

“Ta on juba osa meie perest ja jääb meie perekonda – mis ka ei juhtuks. Hetkel on tema jaoks WRC2 programm, kuid ta võib olla valitud ka Rally1 programmi,” selgitas Abiteboul.

Sardiinia ja Keenia ralliga meeskonnal kiiret ei ole, sest nendel on kolmandaks sõitjaks Dani Sordo. Esimene ralli kus oleks vaja uut pilooti on juulis toimuv Rally Estonia.

“Sõidame paar järgmist rallit Daniga. See annab meile veidi hingamisruumi, kuid tuleme selle juurde varsti tagasi,” teatas Abiteboul.

Suninen võtaks võimaluse mõistagi rõõmuga vastu. „Ma pole midagi kuulnud. Peab aga pikalt mõtlema, et leida minust kogenum ja kiirem sõitja. Ükski tiimikaaslane pole mind Soomes (WRC autoga) võitnud kui välja jätta Elfyn Evans ja Sebastien Ogier ja seda tiimikäskluste tõttu,“ rääkis Suninen.

„See oleks suurepärane, aga midagi kindlat ei ole. Sõitja saab otsust mõjutada vaid hea sõiduga aga ka sellest ei pruugi alati piisata.“

Telli teavitus
Teavita mind
guest

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare

Sarnased Uudised

Järgmine postitus

Ralli.ee portaali majutab    Veebimajutus ja domeeni registreerimine Zones

WRC Uudised

Tänane Top

Tere tulemast tagasi!

Logi sisse oma kontoga

Hankige oma parool

Parooli lähtestamiseks sisestage oma kasutajanimi või e-posti aadress.

0
Meile meeldiks kuulda teie arvamust, palun lisa kommentaarx
()
x